banner370

Vali Kahraman, Makamını Çocuklara Devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Vali Süleyman Kahraman, makamında İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ve öğrencileri kabul etti. Ziyarette, Vali Kahraman görevini bir süreliğine kendisini ziyaret eden çocuklara devretti.

Vali Kahraman, Makamını Çocuklara Devretti.
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ve öğrencileri Vali Süleyman Kahraman makamında kabul etti. Gerçekleşen ziyarette Vali Süleyman Kahraman, görevini bir süreliğine. Salih Erkan İlkokulu öğrencilerine devretti.

Gerçekleşen ziyarette öğrencilere çeşitli hediyeler de veren Vali Süleyman Kahraman konuşmasında; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olduğunu vurgulayarak bunun ülkemizin geleceği olan çocuklara verilen değerin göstergesi olduğunu belirtti.

Konuşmasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının çocukların hayatı boyunca unutamayacağı özel günlerden biri olduğunu dile getiren Vali Kahraman; ”Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların için ne yaparsak azdır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı iyi yetiştirebilme adına elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.” Şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER