banner370

Vali Kahraman’dan Evde Bakım Hastalarına Ziyaret

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.

Vali Kahraman’dan Evde Bakım Hastalarına Ziyaret
Sosyal sorumluluk kapsamında ihtiyaçlı, hasta ve yaşlı ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyaretlerde Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Bakım Hizmetlerinden faydalanan yaşlı ve yatalak hastaları ziyaret eden Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, hastalar ile tek tek görüşerek, hastaların sorunlarını ve sıkıntıları dinledi. Gerçekleşen ziyaretlere Erzincan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Oğuz Çetin’de katılarak hastalar hakkında Vali Kahraman’a bilgiler verdi.

Erzincan genelinde bulunan ve Evde Bakım Hizmetlerinden yararlanan tüm hastaları tek tek gezerek ziyaret edeceklerini belirten Vali Kahraman, Erzincan’da ihtiyaçlı, yaşlı ve hasta ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda her konuda ve her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER