banner360

Vali Yenigün Erzincan Gazilerini Unutmadı

Erzincan Valisi Selman Yenigün, İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel ve Jandarma Alay Komutanı Yardımcısı Serhat Önder ile birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzincan Şubesini ziyaret etti.

Vali Selman Yenigün Gazileri’de unutmadı.Erzincan Valisi Selman Yenigün, İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel ve Jandarma Alay Komutanı Yardımcısı Serhat Önder ile birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzincan Şubesini ziyaret etti. Yenigün’ün yapmış olduğu nezaket ziyaretinde, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzincan Şubesi Başkanı Sabri Taş Valiye ziyaretinden dolayı teşekkür ederken “Her zaman devletimizin ve mülki amirlerimizin derneğimize verdiği desteklerinden dolayı ve Sayın Valimizin ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.


       Vali Selman Yenigün açıklamasında’’Türkiye Muharip Gazileri Erzincan şubemize bugün bir iadeyi ziyaret vesilesiyle emniyet müdürümüz ve il jandarma alay komutanımızla geldik. Çok değerli başkan ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyarete gelmişlerdi. Bu anlamda hem onlarla dertleşmek hemde sorunları varsa onlarla da ilgilenmek amacıyla dernek şubemizi ziyaret ediyoruz. . Çok değerli başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımız büyük bir hüsnü kabulle bizi burada kabul ettiler. Her zaman ifade ediyoruz gurur duyduğumuz insanlar gazilerimiz onlar kahraman insanlar bu milletin onuru şerefi, gururdur. Gazilerimizle hep beraber olmaktan bizde son derece büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız ziyarette çok sıcak ve yakın bir ilgi gördük zaten gazilerimiz her zaman bizlerle beraberler çeşitli etkinliklerimizde, bayram törenlerimizde hep beraberiz onlarla. tüm gazilerimize ve şehit ailelerimize kapımız her zaman açıktır bir arzuları veya problemleri varsa biz bunlara çözüm arama yeriyiz bu çözüm için de elimizden geleni yapacağımızdan emin olmalarını isterim gazilerimizin. Aynı şekilde emniyetimiz askerimiz, jandarmamız gazilerimizi hizmetinde ve emrindedir. Arkadaşlarımda aynı düşüncede olmak üzere; bu camia her zaman bizi gururlandıran bir camiadır. Bu ziyaret vesilesiyle de onlarla sohbet etmiş olduk ziyaretimizi bu şekilde sürdürmüş olduk yakın alakalarından dolayı önce başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum''dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER