Vali’den OSB Ziyareti

Erzincan Valisi Selman Yenigün Erzincan Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) sanayicileri ziyaret ederek; sanayicilerle görüş alışverişinde bulundu.

Vali’den OSB Ziyareti

Nisan ayı, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali  Selman Yenigün’ün başkanlığında gerçekleştirildi. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanılmasının ardından toplantı sona erdi.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısının ardından Vali Selman Yenigün, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Vossloh Ray Bağlantı Elamanları, Erzincan Çimento işletmeleri ile henüz inşa aşamasında olan beton travers fabrikasında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

 

 

“Nehire döndük”

 

Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi esnafı, her gün kapılarının önünden nehir gibi akan sudan şikayetçi

 

Vali Recep Yazığcıoğlu Caddesinde esnaflık yapan vatandaşlar her gün caddeye bırakılan sudan şikayetçi. Konuyla ilgili konuşan cadde esnafı su sebebiyle yayaların karşıya geçemediğini, sudan geçen araçlar sebebiyle her gün camları silmek zorunda kaldıklarını belirten esnaf  Valiliğin temizlenmesi için başka bir yönetm bulunmasını istiyor.

Hafta içi her gün sabah ve öğlenden sonar olmak üzere Valilik girişinin görevliler tarafından suyla yıkandığını belirten esnaf çare arıyor. Bu konuyla ilgili yetkililerin çözüm üretmesini istiyorlar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER