banner377

Arzum'dan yeni yılda "Nar Serisi"

İSTANBUL (AA) - Arzum, bereketin simgesi olarak gösterilen nardan yola çıkarak tasarladığı serisini, yeni yılda tüketicilerin beğenisine sunuyor.Arzum'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, yakından takip ettiği modayı ve trendleri, tasarım...

Arzum'dan yeni yılda

İSTANBUL (AA) - Arzum, bereketin simgesi olarak gösterilen nardan yola çıkarak tasarladığı serisini, yeni yılda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Arzum'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, yakından takip ettiği modayı ve trendleri, tasarım ve şıklığı ile ürünlerine yansıtıyor. Arzum, yeni yılın bereketini simgeleyen narın kırmızı renginden yola çıkarak Nar Serisi'ni tasarladı.

Arzum Nar Serisi'nde, OKKA Minio, Prostick 1500 el blender seti, çaycı klasik çay makinesi, cezveli Türk kahvesi makinesi, Mixxi mikser, Prochopp cam hazneli doğrayıcı ve Panini Granite tost makinesi yer alıyor.

Seride bulunan ürünler tasarımı, işlevselliği ve ergonomisiyle öne çıkarken, sağlıklı malzemelerden üretilme ve az enerji harcama özellikleri ile de kullanıcıya avantaj sağlıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER