banner370

Reflektörlü sprey n11.com'da

- Kara yolu trafik kazalarını önlemek üzere geliştirilen, bisikletçilerin, motosikletçilerin ve yayaların gece görünürlüklerini artırmak üzere tasarlanan reflektörlü sprey n11.com’da satışa sunuluyor

Reflektörlü sprey n11.com'da

İSTANBUL (AA) - Kara yolu trafik kazalarını önlemek üzere geliştirilen, bisikletçilerin, motosikletçilerin ve yayaların gece görünürlüklerini artırmak üzere tasarlanan reflektörlü sprey n11.com’da satışa sunuluyor.

n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, 2016 yılı trafik kaza istatistiklerinde kazaya karışan taşıtların yüzde 20’sini motosiklet, bisiklet ve motorlu bisiklet oluşturduğu görülüyor.

Albedo 100 tarafından geliştirilen sprey, güçlü yansıtıcı özelliğiyle bisikletçilerin, motosikletçilerin ve yayaların gece görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. İsveçli firma Albedo 100’ün gün ışığında görünmeyen, sadece karanlıkta ışığı kendi kaynağına doğru yansıtan ve böylelikle üzerine sıkılan cisimlerin güçlü bir şekilde parlayarak görünmesini sağlayan reflektörlü sprey boyası, n11.com'da alıcılarını bekliyor.

Kullanım alanlarına göre farklı çeşitleri olan sprey, bisiklet, motosiklet ve taşıtların yanı sıra giyilen kıyafet, aksesuarlara da uygulanabiliyor. Aynı şekilde anne-bebek güvenliğini sağlamak üzere bebek arabalarının çeşitli bölgelerine de sıkılabilen ve şeffaf bir yapıda olan sprey, üzerinde reflektör birimi yer alan kıyafet ya da ekipmanlardan çok daha güçlü bir yansıtma kapasitesi sunuyor. Tekstil üzerine uygulanan sprey yıkanabiliyor, uygulandıktan sonra 10 gün boyunca kullanılabiliyor.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER