banner362

3. Ordu Komutanı Vali Yenigün’ü ziyaret etti

3. Ordu Komutanı Org. Ahmet Turmuş ve 3. Ordu Kurmay Başk. Garnizon Komutanı Tümg. Berkay Turgut Erzincan Valisi Selman Yenigün’ü makamında ziyaret etti

3. Ordu Komutanı Vali Yenigün’ü ziyaret etti

Vali Selman Yenigün ve Vali Yardımcıları tarafından Valilik binası önünde karşılanan 3. Ordu Komutanı Org. Ahmet Turmuş ve 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Berkay Turgut daha sonra makam odasına geçildi. Görüşmede Vali Yenigün’ün yeni yılını kutlayarak, sağlık ve mutluluklar dileyen 3. Ordu Komutanı Org. Ahmet Turmuş; “Erzincan’ımızın daha da gelişmesi, kalkınması, halkımızın huzur ve refahını sağlamak için yoğun bir çaba içerisinde olan Valimizin ve onun nezdinde kurum amirlerinin, tüm kamu personelinin ve Erzincan halkının yeni yılını kutluyor, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyorum.“ dedi.

3. Ordu Komutanı Orgeneral Ahmet Turmuş ve 3. Ordu Kurmay Başkanı Garnizon Komutanı Tümgeneral Berkay Turgut’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Yenigün ; “Ülkemizin güvenliği ve huzurunu sağlamak için 24 saat özveri ile çalışan siz değerli komutanlarımızın, sizin nezdiniz de 3. Ordu Komuta Kademesinin ve 3. Ordu’da görev yapan subay, astsubay, erbaş ve erlerin yeni yıllarını kutluyor, aileleri ile birlikte mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER