banner377

Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın “Yeni Yıl” Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak, “Yeni Yıl” olması münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın “Yeni Yıl” Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak, “Yeni Yıl” olması münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Sarak mesajında;

“Sonuna geldiğimiz 2015 yılı bitirmiş 2016 ya gireceğimiz şu günlerde 2016’nın   daha mutlu, huzurlu ve refah seviyesinin arttığı bir yıl olmasını arzu ediyoruz.

Son günlerini idrak ettiğimiz 2015 yılı acısıyla tatlısıyla sona eriyor. Bu günler geride bıraktığımız yılın muhasebesi için bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. 2016 yılının öncelikle Erzincanlı hemşerilerimize sonra tüm Türkiye’ye daha sonra da tüm İslam âlemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum. Dünya’da ve ülkemizde yaşanan ve tüm insanlığı olumsuz etkileyen, hepimizi üzen olayların 2016 da son bulmasını umut ediyorum. Umarım ki 2016 kardeşliğin ve barışın yılı olacak. Temennimiz, barışın ve kardeşliğin temin edilmesi olduğu gibi aynı zamanda refahın, kalkınmışlığın ve gelişmişliğin artarak devam ettiği, yoksulluğun olmadığı bir Türkiye’dir.  

Bu duygu ve düşüncelerle, esnaf, tüccar, sanayicimize ve tüm hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, 2016’nın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER