banner352

Erzincan'da Pompalı Tüfek Dehşeti Yasandı

Erzincan'da Merkeze Bağlı Geçit Beldesi yakınlarında bir kişi pompalı tüfekle öldürülmüş vaziyette bulundu. Yerleşim alanına yaklaşık 3 km mesafede bulunan ceset, savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Erzincan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı

Erzincan'da Pompalı Tüfek Dehşeti Yasandı

     Erzincan'da Merkeze bağlı Geçit Beldesi yakınlarında, en yakın yerleşim yerine 3 km mesafede, kum ocakları mevkinde dün saat 11.00 sıralarında bir ceset bulundu. Spor yapan bir vatandaş tarafından görüldükten sonra güvenlik birimlerine ulaşan bilgi ile harekete geçen Jandarma ekipleri, 35 yaşındaki D.S.’nin cesedi ile karşılaştı. Stablize olan ve az kullanılan yolun tam ortasında yola dikey vaziyette ölü bulunan S.’nin etrafında bulunan 13 pompalı tüfek fişeği jandarma tarafından işaretlendi. Bölgede yapılan aramalarda cinayet silahına rastlanmadı. Ancak yapılan aramalardan elde edilen lastik ve ayak izlerine el koyan jandarma, D.S’nin adının karıştığı adli olayların listesini irdelemeye başladı.

Yaklaşık 6 ay önce şartlı tahliye ile serbest bırakıldığı öğrenilen S’nin ailesinin 20 ocak tarihinde tarihinde Jandarma komutanlığına kayıp ihbarı yaptığı öğrenildi. 

Sahte para ve kaçakçılıktan sabıkasının bulunduğu öğrenilen D.S.’nin evli ve 2 çocuk babası olduğu kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER