banner370

Muhtarlar Erzurum'da

19. Erzurum İstişare Toplantısı İçin İlimizden Erzincan Köy Ve Mahalle Muhtarları Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden Oluşan Toplam 30 Muhtar Konferansa Katılmak İçin Erzurum’ A Gitti

Muhtarlar Erzurum'da
Türkiye Geneli 81 İlimizde Ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ve Türkiye De Bulunan 7 Bölgemizin Muhtarlar Federasyonu Başkanları Ve Yönetim Kurulları Olarak Türkiye Genelinde 500 Muhtarın Katılımı Ve İç İşleri Bakanı Sayın Efkan Ala ‘Nın Konuşmacı Olacağı Barışa Birlikte Yürüyoruz Bir Zeytin Dalı Da Sen Uzat Adlı 19. Erzurum İstişare Toplantısı 17-19 Nisan 2015 Tarihlerinde Erzurum İlinde Yapılacaktır.

Konu İle Alakalı Açıklama Yapan Dernek Başkanı Oğuz Tekcan

"22 Haziran 2012 Tarihinde Kurulan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Muhtarlık Camiası Adına Yeni Bir Yönetim Modeli Örneği Sergileyerek Çok Farklı Faliyetler Gerçekleştirmiştir. Kurulduğu Bugüne Kadar 34 Aylık Geçen Zamanda 18 İlde Buna Benzer İstişare Toplantıları Gerçekleştirmiştir. - Dernek Olarak Geçen Hafta Sonu Hatay İlinde Yapılan Muhtarlar Derneğinin 2. Olağan Genel Kuruluna Katıldık Bugün de Köy Ve Mahalle Derneği Olarak Erzurum da Yapılacak Olan 19.İstişare Toplantısına İlimiz Temsil Etmek Üzere Gidiyoruz. Bu Kapsamda Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ediyorum" dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER