Kategoriler

Nehaber24.com

Allianz'a Felis'te 16 ödül

İSTANBUL (AA) - Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin alt disiplinlerdeki yaratıcılık, kalite ve üretim tekniğini yukarıya taşımak hedefiyle MediaCat tarafından Felis Ödülleri’nde 16 ödüle layık görüldü.Allianz'dan yapılan açıklamaya...

İSTANBUL (AA) - Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin alt disiplinlerdeki yaratıcılık, kalite ve üretim tekniğini yukarıya taşımak hedefiyle MediaCat tarafından Felis Ödülleri’nde 16 ödüle layık görüldü.

Allianz'dan yapılan açıklamaya göre, Felis jürisi, "Allianz Seninle" reklam kampanyası ve Türkiye'nin dijital eğlence platformu "Allianz Motto Müzik" ile "Risk Her Yerde Allianz Seninle" ve "Her Titreşim Bu Kadar Hafif Olmaz" mobil reklam çalışmalarını, çeşitli kategorilerde bir büyük ödül, 5 Felis ödülü ve 10 başarı ödülüne layık buldu.

Gündelik yaşama dair hikayeleri Kalben'in yorumladığı "Haydi Söyle" şarkısı eşliğinde anlatan "Allianz Seninle" reklam kampanyası, sektör farkı gözetmeksizin tüm televizyon, online ve sinema filmlerinin yarıştığı kategoride "Film Büyük Ödülü"nü aldı.

"Film, Radyo ve Entegre Kampanyalar Bölümü"nde "Finansal Hizmetler" kategorisinde de Felis Ödülü’nü alan "Allianz Seninle", aynı bölümün "Kurumsal İmaj" kategorisinde ise "Başarı Ödülü"nün sahibi oldu. "Allianz Seninle" ayrıca, "Üretimde Ustalık Bölümü"nde "Kadın Oyuncu" kategorisinde aldığı Felis Ödülü ve aynı bölümün "Reklam Müziği" kategorisinde "Başarı Ödülü"nü kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, "Müşterilerimizin ve sevdiklerinin hayatlarının her aşamasında yanlarında olma misyonumuzu, 'Sen sadece sevdiklerine onları sevdiğini söyle, onlara destek ol, bu yolculukta yalnız değilsin, Allianz seninle' diyerek vurguladık, duygulara hitap etmeyi başardık." ifadesini kullandı.

Bu arada, Allianz Türkiye'nin toplumun yaşam kalitesini artırmak vizyonuyla hayata geçirdiği, kurumsal YouTube kanalı "Allianz Motto Müzik" de organizasyonda 2 Felis ve bir "Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

Allianz, gençlerin en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan Snapchat’in "Snap Map" özelliğinden yararlanarak dünyada bir ilk olarak geliştirilen "Snap Hack" fikriyle de ödüller aldı. "Risk Her Yerde Allianz Seninle" mesajını sıfır reklam bütçesiyle bir günde yaklaşık 15 bin kişiye ulaştırmayı başaran Allianz, bu çalışmayla "Mobil Bölümü"nde "Ufuk Açan Mobil Fikirler" kategorisinde Felis Ödülü’nün yanı sıra 6 başarı ödülünün sahibi oldu.

Mobil cihazların titreşim özelliğini tetikleyen bir banner ile deprem sigortası konusunda bilinirliği artırmayı hedefleyen "Her Titreşim Bu Kadar Hafif Olmaz" uygulaması ise Allianz’a "Mobil Bölümü"nde "Banner" kategorisinde "Başarı Ödülü"nü getirdi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Belediye
Başkan Başsoy Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir toplantı düzenledi
Ekonomi
Yeni yıl hediyeleri Beko'dan
Ekonomi
Arçelik'ten şık ve teknolojik yılbaşı hediyeleri
Genel
Ford Otosan'dan öğrenciler için araç hibesi
Genel
Hollanda Peşmergeyi eğitmeye devam edecek
Genel
Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı
Genel
Cenevre'deki Suriye konulu bakanlar toplantısı başladı
Politika
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: İşçilerin emeklerinin karşılığını almalarını isteriz
Genel
FETÖ elebaşının yeğeni Selman Gülen'e 7 yıl 6 ay hapis
Genel
Türkiye'de günlük yağış rekoru kırıldı