Kategoriler

Nehaber24.com

Erzincan'da İlaç içirip hırsızlık yapan şüpheliler tutuklandı

Erzincan'da, 3 farklı hırsızlık olayına karışan ve aralarında ilaç içirip hırsızlık yapan şahısların da bulunduğu 7 şüpheli tutuklandı.İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte meydana gelen 3 ayrı hırsızlık...

Erzincan'da, 3 farklı hırsızlık olayına karışan ve aralarında ilaç içirip hırsızlık yapan şahısların da bulunduğu 7 şüpheli tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili düzenlenen operasyonda, şüpheliler E.S (22), Ç.Ş. (20), A.K. (18), S.K. (29), E.A. (32), K.Ş. (17), N.A. (47) ile K.A. (46) gözaltına alındı.

Şüpheli N.A. ve K.A, emniyette alınan ifadelerinde uyuşturucuya alternatif olarak kullanılan ve yeşil reçete ile satılan "Lyrıca" isimli ilacı kendilerine ve başkalarına içirerek ilacın etkisi ile hırsızlık yaptıklarını itiraf etti.

Polis ekipleri, şüphelilerin ev ve araçlarında yaptıkları aramalarda, çalıntı olarak değerlendirilen çok sayıda eşya ile 152 adet "Lyrıca" hap ele geçirdi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan 7 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, K.Ş. (17) ise yaşının küçük olması sebebiyle serbest bırakıldı.

Yorumlar

Onur 1 Yıl Önce

Bi masil habercilik gostetin su adamlarin yuzunude taniyalim

Mağdur 13 Ay Önce

ilk duruşmayla hepsi serbest bırakılacak adalet var mı bu ülkede yine bizler mağdur olacaz... geçen sene aralık ayında yapılan hırsızlıklar ortada evimize giren malımıza zarar veren hırsızlar elini kolunu sallayarak geziyor neden mi uyuşturucu maddenin etkisiyle yapıyorlarmış 4 tane duruşma oldu ortada bir şey yok, karar verecek yiğit bir hakim yok herkes bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığında.. inşAllah bu hırsızlar hakim ve savcıların başına da musallat olurlar o zaman bizleri anlarlar..

Daha Fazla Haber
Politika
Kılıçdaroğlu, Akşener ile görüştü
Genel
Hariri'den 'hükümetin kurulmasını Hizbullah engelliyor' açıklaması
Genel
Endonezya'dan ASEAN'a 'Arakanlı Müslümanlar' için çağrı
Genel
Gazze'de ateşkes sağlandı
Genel
PKK'lı teröristlerce menfeze yerleştirilen patlayıcı imha edildi
Genel
Almanya'dan Çin'e tartışmalı eğitim kampları tepkisi
Genel
'Gazze'deki yeni şiddet dalgasından derin endişe duyuyoruz'
Genel
Trump'tan Macron'a 'Avrupa ordusu' eleştirisi
Politika
'İsrail'e sert yaptırımlar uygulamaya konulmalı'
Genel
Fransa, PKK'lı teröristi Almanya'ya iade etti