Kategoriler

Nehaber24.com

Bilfen Yayın Grubu TÜYAP Kitap Fuarı'nda

- Bilfen Yayın Grubu, TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda yerini aldı

İSTANBUL (AA) - Bilfen Yayın Grubu, TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda yerini aldı.

Bilfen Yayın Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bilfen Okulları'nın deneyimi ve birikimlerini, alanında yetkin, güçlü öğretim kadrosuyla harmanlayarak yola çıkan Bilfen Yayın Grubu, okul öncesi dönemden üniversite hazırlığa kadar her kademede hazırladığı yayınlarını bu yıl da Uluslararası TÜYAP Kitap Fuarı'nda eğitim dünyasıyla buluşturdu.

Grup, Türkiye'de açık uçlu soru sistemini içeren ilk yayın olan ve yıllardır yayımlanan kitaplarını öğrenci ve eğitimcilere sunuyor.

Geçen yıllarda yüzde 93'lük soru isabeti ile sınavlara hazırlıkta öğrencilerin temel kaynağı olan Bilfen Yayın Grubu, konu anlatımlı kitapları, testleri ve açık uçlu sorulardan oluşan yardımcı kaynakları ile öğrencilere destek oluyor.

Bilfen Yayın Grubu çatısı altında yer alan Bilfen Yayıncılık ve Netbil Yayıncılık'ın her kademe düzeyinde, yeni sınav sistemine uygun, tüm dersleri kapsayan konu anlatımlı ödev fasikül setleri, soru bankaları ve yardımcı kitapları fuarda sergileniyor.


- Edu Yapı TÜYAP'ta geleceğin standartlarını sergiliyor


Bilfen Şirketler Grubu'nun en yeni üyesi olan ve 2016 yılında geleceğin standartlarını bugünün sınıflarına taşımayı hedefleyerek sektöre adım atan Edu Yapı, çocuk pedagojisine uygun ürünleri ve farklı kademelerde sunduğu eğitim- öğretim ekipmanları ile ilk kez TÜYAP'ta yerini aldı.

Dünyanın en önde gelen ve MEB müfredatına uygun olan 5 akıl ve zeka oyunu markası ile çizgi filmi Niloya'nın tüm karakterlerinin peluş oyuncaklarının Türkiye'deki tek yetkili dağıtımcısı da olan Edu Yapı, eğitim araç ve gereçleri sunuyor.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Ekonomi
Gerontoloji Sempozyumu, CW Enerji katkılarıyla gerçekleştirildi
Politika
“Amerika'nın terör örgütüyle işbirliğine girmesi utanç verici“
Genel
Suudi Başkonsolosluğuna ait diplomatik plakalı araç otoparkta bulundu
Genel
Birevim'den tasarrufa dayalı ev alma yöntemleri
Genel
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı başladı
Genel
Kudüs Valisi İsrail mahkemesine çıkarıldı
Genel
'Türkiye ekonomisi kırılgan bir ekonomi değil'
Genel
Kadınlar için başlattıkları proje sayesinde kendi hayaline kavuştu
Genel
ABD'deki Magnitsky yasası Kaşıkçı olayının ardından yine gündemde
Genel
'Her şey bitti dediğimde balyoz seslerini duydum'