Kategoriler

Nehaber24.com

Erzincan Ak Parti Merkez İlçe Kongresine Davet

Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci 11 Kasım 2017 cumartesi günü yapılacak olan Erzincan AK Parti Merkez İlçe 6’cı Olağan kongresi münasebetiyle bir basın açılamasında bulundu.

Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şiresci,11 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılacak olan Erzincan AK Parti Merkez İlçe 6’cı Olağan Kongresi münasebetiyle bir basın açılamasında bulundu.

Erzincan AK Parti Merkez İlçe 6’ncı Olağan Kongresi münasebetiyle bir basın açıklaması yapan Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci şu ifadelere yer verdi; “Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam sloganıyla altıncı olan merkezi  kongremizi 11 Kasım 2017 Cumartesi günü 13 Şubat Kapalı Spor Salonu'nda Saat 13:00'de gerçekleştireceğiz tüm halkımızı kongremize davet ediyorum. Yarın genel merkezimizden Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi  teşrif edeceklerdir Bütün dostlarımızı bütün hemşerilerimizi bu güzel kongremize bekliyoruz.

 Ardından konuşan Erzincan Merkez İlçe Başkan adayı Ferhat Bulut ise şu ifadelere yer verdi; “Bildiğiniz üzere genel merkezimiz tarafından yapılan temayül çalışmaları ve mülakatlar neticesinde genel merkezimiz tarafından yapılacak olan 6. Olagan merkez ilçe kongremizde aday olarak gösterildim.

Geçtiğimiz hafta Başbakanımız Erzincan’da geldi. Başbakanımızın teşrifleriyle Erzincan'da adeta bir bayram havası yaşadık biz de Allah izin verirse yarın yapacağımız kongremiz de Başbakanımızın başlatmış olduğu bu  bayram havasını devam ettirmeyi planlıyoruz.

İnşallah hemşerilerimizin katılımıyla bayram havasında kongremizi gerçekleştireceğiz

11 Kasım Cumartesi günü saat 13:00'de 13 Şubat Kapalı Spor Salonunda alacağımız olağan genel olan kongremize tüm halkımızı davet ediyor ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Genel
28 Kez Görüntülendi.
Futbolda geleceğin yıldızları Tosya'da mücadele etti
Genel
6 Kez Görüntülendi.
MHP lideri Bahçeli: Tam bir çatırdama ve çürüme hali
Spor
5 Kez Görüntülendi.
Konyaspor golcüleriyle güldü
Genel
7 Kez Görüntülendi.
AK Parti Sözcüsü Ünal: Kılıçdaroğlu siyasi bir onursuzluğa imza atmıştır
Genel
13 Kez Görüntülendi.
YSK seçime girebilecek partileri açıkladı
Politika
4 Kez Görüntülendi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Özkan: CHP'nin cumhurbaşkanı adayı salı günü sizlerle tanışacak
Genel
2 Kez Görüntülendi.
İMKANDER Doğu Gutalı çocukların yüzlerini güldürdü
Ekonomi
2 Kez Görüntülendi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: Yanan orman alanları 1 yıl içerisinde ağaçlandırıldı
Politika
TBMM Başkanı Kahraman'dan 23 Nisan mesajı
Politika
3 Kez Görüntülendi.
İYİ Parti 24 Haziran seçimine katılabilecek