Kategoriler

Nehaber24.com

Erzincan'da öğrencilere kışlık bot ve giysi yardımı

Erzincan'da 603 öğrenciye kışlık giysi ve ayakkabı yardımında bulunduğunu belirterek, gönderilen yardımların ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

ERZİNCAN'ın Geçit Beledesinde bulunan  Munzur İlk ve Ortaokulu Müdürü Gürsel Güzel'in başlattığı kampanyaya destek veren LC Waikiki firması, 603 öğrenciye kışlık giysi ve ayakkabı yardımında bulunduğunu belirterek, gönderilen yardımların ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldığını söyledi. 

Okul Müdürü Gürsel Güzel, kış ayında maddi durumu iyi olmayan öğrencileri için başlattıkları yardım kampanyasına ilk desteğin LC Waikiki firması'ndan geldiğini söyledi. LC Waikiki, 89 anaokulu 262 ilkokul ve 234 ortaokul 18 'de okul bünyesinde çalışan işkur personel çocukları olmak üzere toplam 603 öğrenci için 150 koliden oluşan giysi ve bot yardımı,Erzincan'ın Geçit Beldesinde bulunan  Munzur İlk ve Ortaokulu ulaştı. 

Gönderilen yardım malzemeleri, öğrencilere dağıtan Okul Müdürü Güsel Güzel, "Sosyal sorumluluk anlayışımızla yaptığımız girişimler sonucunda dostumuz tiyatro sanatçısı Alper Türedi'nin vesile  olmasıyla  kampanyaya destek veren LC Waikiki firmasına teşekkür ederek, "Yardımlaşma ve yardımseverlik, önemli ve yaygın bir toplumsal değerdir. Toplumun bireyleri arasında yardımlaşma ve paylaşma davranışı gelişmişse o toplumun fertleri millet olma duygusunu gönülden yaşayabiliyor demektir. Bizde öğretmenlerimizle birlikte bu bilinç ışında hareket ederek öğrencilerimiz için kışlık giysi ve bot yardımı talebinde bulunduk. Yardım talebimiz kısa zamanda karşılık buldu.Öğrencilerimizi tepeden tırnağa giydirdik,bu hediye poşetinde bot,mont,pantolon,kazak,penye,gömlek,çorap mevcut olup bütün öğrencilerimizin giyim konusunda kışa eksiksiz girmesı sağlanmış oldu. Toplamda 603 öğrencimizin kışlık giysi ve bot ihtiyacı karşılandı. Bizlere bu konuda yardımcı olan herkese öğretmenlerim adına teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar

Yüksel 1 Yıl Önce

Sayın Müdürümüzü ve değerli personelini bu anlamlı çalısmadan dolayı tebrik ediyorum. Sevgi ve saygılarımla

aslı 1 Yıl Önce

Sağ elin verdiğini sol el görmemelidir hadis-i şerifine ne oldu? çocukların fotoğrafını çekip yayınlamak neyin nesi?

abuşoğlu. 1 Yıl Önce

Allah Razı olsun ama şu yardımları kışın ortasında değilde zamanında yapsanız olmaz mı.Kışlık giyecek yardımı için aralık ortasını beklemeniz şart mı.

gns 1 Yıl Önce

helal olsun

Daha Fazla Haber
Ekonomi
BDDK ve SPK'dan bankalara ve JP Morgan'a inceleme
Genel
'Bu seçim milli irade yüzsüzleri için yolun sonu olacak'
Politika
Başkan Başsoy: Personelimizi ve şahsımızı zan altında bırakanları kınıyorum
Genel
Milli Savunma Bakanı Akar: Fırat’ın doğusunda terörist varlığı sona ermeli
Politika
'31 Mart terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasındaki en kritik seçim olacaktır'
Sağlık
Sağlık Bakanı Koca: Hepatit B ve çocuk felci aşısıyla ilgili sıkıntı yok
Genel
Oyunseverler "rekabeti" canlı izleyecek
Genel
Reyting nasıl ölçülüyor sorusunun cevabı bu merkezde
Genel
16 yılda 5 bin 250 vakıf eseri restore edildi
Genel
Evinde darbe toplantısı yapan pilot da inkarı seçti