Kategoriler

Nehaber24.com

TÜGVA'nın bu haftaki konuğu Başkan Başsoy'du

Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tecrübe Paylaşım Günleri” etkinliğine Erzincan Belediye Başkanı Sayın Cemalettin BAŞSOY’un katılmasıyla gerçekleşti.

Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tecrübe Paylaşım Günleri” etkinliğine Erzincan Belediye Başkanı Sayın Cemalettin BAŞSOY’un katılmasıyla gerçekleşti.

TÜGVA Terzibaba Erkek Öğrenci Yurdunda düzenlenen "Tecrübe Paylaşımı" konulu programa katılan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY , bilgi birikimi ve tecrübelerini, kendi yaşamından örnekler vererek öğrencilerle interaktif bir sohbetle paylaştı.
Programda ilk olarak konuşan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan İl Başkanı Emre Özkan Türkiye Gençlik Vakfı olarak Tecrübe Paylaşımı Günlerimize devam etmekteyiz. Gençlerin tüm ihtiyaçlarını bizler karşılıyoruz burada, yeter ki yeni bir neslin iyi bir gençliği yetişsin , yeter ki ılımlı bir gençlik yetişsin. Bizde elimizden geldiği kadar böyle bir ortam oluşturduk dedi.
Özkan, ‘’Tecrübe Paylaşımı Günleri etkinliğimize geldiği için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum’’ dedi .

Belediye Başkanı BAŞSOY, öğrencilere gelecekteki meslek hayatlarında neler yapmaları gerektiği ile ilgili tecrübelerini de aktardı. Kariyer için sabır gerektiğini belirten Belediye Başkanı BAŞSOY, "Gençlerimiz geleceğine emin adımlarla bu ülkeye katkı yapacaklar. Amacınız yaptığınız iş ne olursa olsun onu en iyi şekilde yapmak olsun. Çalışmadan başarılı olmak mümkün değil. Gençlerimizin başarıya ulaşmalarını sağlayacak olan en önemli faaliyet kitap okumaktır. Siz değerli öğrencilerin de çok kitap okuması gerekiyor. Eğitim ve öğretim hayatınızda başarılı olmanızı temenni ediyorum. " şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, öğrencilerin merak ettiği sorulara samimi cevaplar verdi. Konuşmasında sık sık örnekler veren Başsoy, öğrencilerin başarısına katkı sunacak önemli tavsiye ve uyarılarda bulundu.

Yurtta kalan öğrenciler ise, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un kendilerini ziyaret etmesinden ve mesleki tecrübelerini paylaşmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek, Belediye Başkanı BAŞSOY’a kendilerine gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkürlerini sundular.

Yorumlar

Yüksel ERZİNCAN 4 Ay Önce

Bir nebze de magazinsel görüntüleri bir tarafa bırakıp,Erzincanın gerçekten elzem olan ihtiyaçlarına dokunulsa (;yol,asfalt trafik park vb) vatandaş da belediye teşkilatını lüzumsuz fotoğraf ve demeçlerden değilde,yaşadığı kentteki değişim ve gelişimlerden görebilse,tanıyabilse daha gerçekçi bir durum ortaya çıkar.Zira haber portalındaki resim ve yazıların ciddiye alınacak bir tarafı yoktur..

Daha Fazla Haber
Genel
7 Kez Görüntülendi.
Toronto'da araç yayaların arasına daldı
Politika
3 Kez Görüntülendi.
Soylu'dan 'Adil Öksüz' açıklaması
Genel
3 Kez Görüntülendi.
Çavuşoğlu’dan Avrupalı siyasilere 'ayrılıkçı dil' uyarısı
Erzincan
1305 Kez Görüntülendi.
Erzincan'da otomobilin çarptığı öğrenci ağır yaralandı
Ekonomi
655 Kez Görüntülendi.
İngiltere'den Türkiye'ye tatil rezervasyonları yüzde 84 arttı
Politika
31 Kez Görüntülendi.
'Anayasa değişikliği uyum paketi' Anayasa Komisyonu'nda kabul edildi
Genel
5 Kez Görüntülendi.
Bab'da ilk 23 Nisan kutlaması yapıldı
Genel
5 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 23 Nisan coşkusu
Spor
3 Kez Görüntülendi.
Sneijder'e milli takımda jübile maçı
Ekonomi
6 Kez Görüntülendi.
Apple'ın Shazam teklifine AB soruşturması