Kategoriler

Nehaber24.com

Başkan Başsoy'dan Yeni yıl mesajı

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, 2018’in hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, yeni yıl nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında "Ömür hanemizden bir yıl daha geride kaldı. 2017 yılında ülkemiz ve dünyada birçok gelişme yaşandı.Özellikle İslam coğrafyasında acı, gözyaşı hiç dinmedi. Lakin 2018 yılına yeni ümitlerle giriyoruz. Büyüyen ve gelişen devletimiz, sadece ülkemiz için değil tüm bölge ülkeleri için, tüm dünya için umut olmaya devam ediyor. Filistin’de insanlar Türk Bayrakları ile İsrailli askerlerin karşısına dikiliyor, ülkemiz dünya siyasetine yön veriyor.

Bu büyüme ve güçlenme şehrimizde de etkisini gösteriyor. 2017 yılında Erzincan Belediyesi olarak önemli çalışmalara imza attık. Kent tarihinin en büyük üstyapı çalışmasını gerçekleştirerek kaldırım ve asfalt problemini büyük ölçüde çözdük. İçme suyu şebeke hattının yenileme çalışmaları tamamlandı. İtfaiye binası yenilendi, yeni Kesim Evi’nin temelleri atıldı, Pir Sami Hz. Türbe Cami inşaatı tamamlandı.

2018 yılında daha büyük projelerin startını vereceğiz.Bu projelerde bizlerden desteğini hiç esirgemeyen  başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, tüm hükümet üyeleri ve özellikle ilimiz milletvekilleri Sebahattin Karakelle ile Serkan Bayram Beyefendilere teşekkürü bir borç bilirim.

Kıymetli Hemşehrilerim;

2018 yılına ait Yüce Yaradan’dan niyazımız şudur ki Suriye’den, Irak’a, Doğu Türkistan’dan Filistin’e Balkanlardan Kafkaslara, dünyanın dört bir köşesinde süregelen zulüm son bulsun.

Memleketimiz için siz kıymetli hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olması temennisi ile yeni yılınızı tebrik eder saygılar sunarım"dedi

Yorumlar

Hidayet TOPRAK 4 Ay Önce

İyi vaaz veriyon,belediyecilikle hiç bir alakan yok.Belirli gün ve haftalarda,özel günlerde vitrinde yerini alma hususunda çok mahirsin

Daha Fazla Haber
Politika
42 Kez Görüntülendi.
AK Parti'ye 2 günde 1873 kişi aday adaylığı için başvurdu
Genel
44 Kez Görüntülendi.
Seçime katılmak için istifa ettiler
Genel
21 Kez Görüntülendi.
ABD Senatosu'ndan Pompeo'nun bakanlığına onay
Spor
14 Kez Görüntülendi.
Beşiktaş, Fenerbahçe maçına çıkmayacak
Erzincan
1206 Kez Görüntülendi.
Afgan sürücünün kullandığı traktör devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Spor
5 Kez Görüntülendi.
Voleybol'da sezonun şampiyonu VakıfBank
Genel
10 Kez Görüntülendi.
Olaylı derbiyle ilgili 3 tutuklama
Ekonomi
20 Kez Görüntülendi.
Garanti Bankası'ndan ilk çeyrekte 2 milyar lira net kar
Politika
41 Kez Görüntülendi.
CHP'de milletvekili aday adaylığı şartları belli oldu
Politika
569 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile BM Genel Sekreteri Guterres görüştü