Kategoriler

Nehaber24.com

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetimi Göreve Başladı

S.S. Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul sonrası yazılı açıklama yaparak yönetimi göreve başladığını duyurdu.

Yapılan yazılı açıklamada "S.S. Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul Toplantısı 27 Ocak 2018 tarihinde Kooperatif ortaklarının yoğun katılımıyla yapılmıştır. Genel Kurul'da iki liste halinde seçime geçilmiş, Tüzüğümüz ve Genel Kurula katılan ortakların büyük çoğunluğunun açık oylama ile seçim yapılması talebi üzerine, Divan Başkanı tarafından oylama yaptırılmış, büyük bir oy farkı ile (Beyaz Liste) "Mahmut Özdemir,Bedir Limon- Ali Babacan, Aliekber Bakır,Hakan Sudaş'tan oluşan Yönetim Kurulu, ve Ferhat Arabacı , Sami Karakaş'tan oluşan Denetim Kurulu üyeleri, yedek üyelerle birlikte 3 yıllığına göreve seçilmişlerdir.

Genel Kurul Toplantısının ardından hazırlanan Genel Kurul Toplantı tutanağı , Divan Başkanı ve Üyeleri ile üç Bakanlık temsilcisinin imzasıyla kayıt altına alınmıştır.

Genel Kurul Toplantısının ardından diğer aday listesinin itirazı ilgili Bakanlık ve Kurumlar tarafından yapılan incelemenin ardından kabul edilmemiştir. Yönetim Kurulumuz 08.02.2018 tarihi itibarı ile tescil edilmiştir.

Genel Kurul Toplantısına katılarak bizleri destekleyen veya desteklemeyen tüm Kooperatif ortaklarımıza teşekkür ederiz. Erzincan'daki esnaflarımıza düşük faizli kredi imkanı sağlayan Kooperatifimiz, bundan böyle yeni Yönetim Kurulumuzla hizmete devam edecektir. Tüm Kredi talepleri değerlendirilerek Erzincan esnafının kredi ihtiyacı karşılanacaktır. Kamuoyuna duyurulur"denildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Politika
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı İnce: Emeklilerle ilgili kanun çıkaracağız
Politika
Başbakan Yıldırım: Bunlara kalsa 16 yıldır yapılan dev eserleri balyozla yok edecekler
Genel
7 kubbeli cami Almanya'da yükseliyor
Ekonomi
Auris hybrid Avrupa hibrit pazarının en gözde modeli
Genel
'Fatih'in Ahidnamesi' 555 yıldır manastırda korunuyor
Genel
Bağcılar'da 1500 kişi aynı sofrada sahur yaptı
Spor
Türkiye, 558. maçına çıkıyor
Genel
'Hayatı pahasına da olsa imam hatiplerin yüksek kısımlarını açacağını söylemişti'
Politika
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Cumhur İttifakı tarihin akışını değiştirecek
Genel
'Kim, Trump ile planlanan zirveye sadık'