Kategoriler

Nehaber24.com

Erzincan Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü Gazetecilerle Buluştu

13 Şubat 2018 tarihinde Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılan ve Türkiye genelinde 18. İl müdürlüğü olan Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Erzinca

13 Şubat 2018 tarihinde Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılan ve Türkiye genelinde 18. İl müdürlüğü olan Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Erzincan İl Müdürlüğü tarafından Erzincan genelinde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldiler. BYEGM İl Müdürlüğü binasında düzenlenen birliktelik toplantısına BYEGM İl Müdürü Yahya Tekin, BYGEM Genel Müdürlüğünden gelen uzmanlar ve Erzincan'da görev yapan basın mensupları katıldı.

Bir süre çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulduktan sonra BYEGM İl Müdürü Yahya Tekin açıklama yaparak çalışmalarını değerlendirdi. Tekin; "İl Müdürlüğümüz 11 Ocak 2018 tarihinde Resmi Gazetede Yayınlanan Bakanlar Kurulu kararı ile başbakanlığa bağlı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü 18. İl Müdürlüğü olarak Erzincan'a kuruldu.

13 Şubat 2018 tarihinde Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılışı yapıldı. Devletimizin en köklü kurumu olan müdürlüğümüze 19 Şubat 2018 tarihi olarak Müdür olarak başladım. İl genelinde elde ettiğim bilgi ve birikim ile bize bağlı olan Tunceli, Bayburt ve Gümüşhane illerinde ki tüm Ulusal ve Yerel basın mensupları ile koordinasyon halinde bir arada bulunacağım. Vatandaşların doğru haber alması için gece gündüz çalışan siz değerli arkadaşlarım ile birlikte çalışacağız. Yerel medyanın güçlendirilmesi için eğitimler, seminerler, bilgilendirme toplantıları gazeteci değişim programları basın özendirme yarışmaları düzenleyerek yerel basının gelişmesine katkı sağlayacağız. Ayrıca bölge ve ilimizin gelişmesi için ortak çalışmalar yapacağız. "dedi.

Yorumlar

ENVER KALKAN 4 Ay Önce

Tebrik eder, üstün başarılar dilerim.

Daha Fazla Haber
Ekonomi
Vodafone'lular bayramda 11,5 milyon GB mobil internet kullandı
Ekonomi
Toyota'nın üstün hibrit teknolojisi Le Mans'ta zafere ulaştı
Genel
Başbakan Yıldırım: Kazanımlarımızı kaybettirmeye kimsenin hakkı yok
Genel
Garanti Bankası, 500 şubesini geleceğe dönüştürdü
Genel
Şişecam İtalya’da ikinci düzcam üretim tesisini satın aldı
Politika
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye katılım
Ekonomi
80 yıllık unutulmuşluk mega projelerle ortadan kalktı
Ekonomi
ABD'deki İHA yarışmasına Türk takımları damga vurdu
Genel
Terör örgütü PKK/KCK uyuşturucudan besleniyor
Erzincan
“Yarasa kanatlar“ 200 kilometre hızla atladı