Kategoriler

Nehaber24.com

Novartis Türkiye'den globale üst düzey atama

İSTANBUL (AA) - Novartis Türkiye'de Teknik Operasyonlar Gebze1 ve Gebze2 Fabrikaları Direktörü olarak görev yapmakta olan Şafak Öner, Novartis Katı Form fabrikalarının altında toplandığı iki Network'den birinin Başkanı olarak global...

İSTANBUL (AA) - Novartis Türkiye'de Teknik Operasyonlar Gebze1 ve Gebze2 Fabrikaları Direktörü olarak görev yapmakta olan Şafak Öner, Novartis Katı Form fabrikalarının altında toplandığı iki Network'den birinin Başkanı olarak global pozisyona atandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Haziran 2018 itibari ile çalışma hayatına Novartis'in merkez ofisinin bulunduğu Basel'de devam edecek olan ve Novartis Teknik Operasyonlar içinde Almanya'dan Singapur'a farklı ülkelerde bulunan ve dünyaya üretim yapan katı form fabrikalarından sorumlu olacak olan Öner yenilikçi yaklaşımları ile farklı projelerde imza atmaya devam edecek.

Açıklamada verilen bilgilere göre, ilaç sektöründeki kariyerine 1999 yılında başlayan ve Novartis'e katılmadan önce Roche, Dow Kimyasalları ve Bayer Holding'te uluslararası görevlerde artan sorumluluklarla çeşitli roller alan Öner, son olarak Novartis Türkiye'de Teknik Operasyonlar bünyesindei iki fabrikanın direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Şafak Öner'in uzmanlıkları arasında, strateji, sürekli iyileştirme ve inovasyon, tesis yönetimi, tedarik zinciri, düzenleyici kuruluşlarla ilişkiler, proje planlama ve yönetimi ve değişim yönetimi yer alıyor.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Spor
'Gomis ücretinin 5 milyon avroya çıkarılmasını istedi'
Genel
Kolon kanserine çare olacak bileşiğe Avrupa patenti
Genel
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Üç dönem kuralı büyük oranda uygulanacak
Ekonomi
Ziraat Bankası bağlı ortaklığı Ziraat Girişim Sermayesi kuruldu
Spor
Fenerbahçe'de "HeForShe" projesi tanıtıldı
Genel
Toyota Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'nda liderliği pekiştirecek
Politika
CHP'de 147 belediye başkan adayı açıklandı
Ekonomi
Boyner Grup, 8 Mart kampanyası ile Felis Ödülü'ne layık görüldü
Genel
Karmod evler online alışveriş sitesinde satışta
Genel
Meteorolojiden sağanak ve kar uyarısı