Kategoriler

Nehaber24.com

Paris Hilton, Limak Cyprus’ta vereceği partiyi 1 hafta erteledi

- Ünlü moda ikonu Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi ABD’de kanserle mücadele eden ve Hilton Ailesi’nin bağışçısı olduğu bir kurumun yardım gecesine katılabilmek için 4 Ağustos tarihine erteledi

İSTANBUL (AA) - Ünlü moda ikonu Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi ABD’de kanserle mücadele eden ve Hilton Ailesi’nin bağışçısı olduğu bir kurumun yardım gecesine katılabilmek için 4 Ağustos tarihine erteledi.

Limak'tan yapılan açıklamaya göre, Paris Hilton’un Platinum Rush European 2018 turnesi kapsamında DJ’lik performansı sergilediği İbiza, Bükreş ve Marbella’nın ardından KKTC’nin Bafra bölgesinde bulunan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz'da vereceği parti 4 Ağustos Cumartesi gününe alındı.

Hilton Ailesi, ABD’de kanser ve diyabete karşı araştırmalar yapan özel bir tıp merkezi olan City of Hope’un uzun yıllardır en önemli bağışçılarından birisi durumunda bulunuyor. Bu yıl yardım için düzenlenecek gecede de Hilton Ailesi katılacak. Paris Hilton da annesinin talebi üzerine Kuzey Kıbrıs’taki programını 1 hafta erteleyerek bu geceye katılacağı bilgisini verdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, “Sayın Hilton daha önce programında olmamasına rağmen annesinin talebiyle böyle bir yardım gecesine katılacağı bilgisini bize verdi ve gecikme nedeniyle özür diledi. Kıbrıs’taki otelde erteleme nedeniyle misafirlerimizin mağdur olmaması için gerekli önlemleri aldık. Paris Hilton’u 4 Ağustos’ta KKTC’de ağırlamayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.


Yorumlar

Daha Fazla Haber
Belediye
Talip Kaban Bulvarında Asfalt Çalışmaları Başlıyor
Politika
Erzincan ve Ülke Gündemi Masaya Yatırıldı
Belediye
Başkan Başsoy, AK Partinin Sahibi Milletimizdir
Genel
Yemen'de her yıl 66 bin çocuk ölüyor
Ekonomi
Yabancılara konut satışı 7 ayda yüzde 30 arttı
Ekonomi
Ticaret Bakanı Pekcan: ABD'ye 533 milyon dolarlık ek vergiyle karşılık verdik
Erzincan
Türk lirasına destek kampanyaları
Genel
ABD'de Somalili Müslüman kadın aday kongre ön seçimini kazandı
Spor
Kayserispor'dan 'Sağlam' başlangıç
Genel
Avustralya'da ilk kez bir Müslüman kadın Senatoya girdi