Kategoriler

Nehaber24.com

Paris Hilton, Limak Cyprus’ta vereceği partiyi 1 hafta erteledi

- Ünlü moda ikonu Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi ABD’de kanserle mücadele eden ve Hilton Ailesi’nin bağışçısı olduğu bir kurumun yardım gecesine katılabilmek için 4 Ağustos tarihine erteledi

İSTANBUL (AA) - Ünlü moda ikonu Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi ABD’de kanserle mücadele eden ve Hilton Ailesi’nin bağışçısı olduğu bir kurumun yardım gecesine katılabilmek için 4 Ağustos tarihine erteledi.

Limak'tan yapılan açıklamaya göre, Paris Hilton’un Platinum Rush European 2018 turnesi kapsamında DJ’lik performansı sergilediği İbiza, Bükreş ve Marbella’nın ardından KKTC’nin Bafra bölgesinde bulunan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz'da vereceği parti 4 Ağustos Cumartesi gününe alındı.

Hilton Ailesi, ABD’de kanser ve diyabete karşı araştırmalar yapan özel bir tıp merkezi olan City of Hope’un uzun yıllardır en önemli bağışçılarından birisi durumunda bulunuyor. Bu yıl yardım için düzenlenecek gecede de Hilton Ailesi katılacak. Paris Hilton da annesinin talebi üzerine Kuzey Kıbrıs’taki programını 1 hafta erteleyerek bu geceye katılacağı bilgisini verdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, “Sayın Hilton daha önce programında olmamasına rağmen annesinin talebiyle böyle bir yardım gecesine katılacağı bilgisini bize verdi ve gecikme nedeniyle özür diledi. Kıbrıs’taki otelde erteleme nedeniyle misafirlerimizin mağdur olmaması için gerekli önlemleri aldık. Paris Hilton’u 4 Ağustos’ta KKTC’de ağırlamayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.


Yorumlar

Daha Fazla Haber
Genel
Gürcistan'ın ilk kadın cumhurbaşkanı göreve başladı
Genel
Isparta'da 1600 yıllık lahit parçası ele geçirildi
Spor
Arsenal 22 maç sonra kaybetti
Spor
Beşiktaş 1 puana son anda uzandı
Genel
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Zurabişvili'nin göreve başlama törenine katıldı
Genel
Yabancı öğrencilerin tercihi 'Kahraman itfaiyeci' oldu
Genel
BMC POWER Motor AŞ Genel Müdürü Dur: Türkiye'de dizel motor problemi bitmiştir
Genel
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Suriye seçimlere hazırlanmalı
Genel
'Teröristleri açtıkları çukurlara gömmeye devam edeceğiz'
Genel
İlahi aşka adanmış bir ömür: Hazreti Mevlana