banner362

Gazetecilerin fotoğrafları sergilenecek

Erzincan Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 2012 etkinlikleri kapsamında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebeti ile ‘Erzincan Basını, Foto muhabirleri’ fotoğraf sergisi bu gün ( 10.01.2012) açılacak.

Gazetecilerin fotoğrafları sergilenecek

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ilgili olarak Erzincan Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 2012 etkinlikleri kapsamında Üniversite Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu’nun talimatlarıyla Basın Müdürü Fikret Alyanak’ın çalışmaları sonucuyla ‘Erzincan Basını, Foto Muhabirleri’ fotoğraf sergisi Erzincan Üniversitesi Rektörlük Sanat Galerisinde açılacak.
Düzenlenecek fotoğraf sergisi hakkında bilgi veren Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Kılınç “ Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına gazeteciler gününü kutluyorum. 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle bir fotoğraf sergisi hazırlandı. Biz bu fotoğraf sergisinin hazırlanmasında Erzincan Gazeteciler Cemiyeti olarak Erzincan Üniversitemize başta Sayın Rektörümüz nezrinde bütün çalışanlarına özellikle basın biriminin Müdürü Fikret Alyanak’a çok teşekkür ediyoruz. 10 Ocak 19 Ocak 2012 tarihleri arasında bu fotoğraf sergimiz açık olacak. Erzincan basını foto muhabirlerinin şimdiye kadar çekmiş oldukları fotoğrafların bir derlemesi yapılacak. 10 gün süresince açık kalacak sergide ağırlıklı olarak Erzincan haberlerini yansıtıyor. Arkadaşlarımız tarafından çekilmiş 100 fotoğrafımız sergide beğeniye sunulacak. Erzincan Üniversitesi rektörlük sanat galerisinde bütün Erzincanlı vatandaşlarımızı üniversiteyle yapmış olduğumuz bu işbirliği içerisinde hazırlamış olduğumuz bu sergiye davet ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER