banner377

Kanal 24 televizyonuna ödül

Erzincan’ın Ulusal TV Kanallarından olan Kanal 24 Televizyonu GAP Gazeteciler Birliği tarafından bu yıl 12. düzenlenen GAP Oskarları yarışmasında En Başarılı Televizyon Kanalı ödülüne layık görüldü.

Kanal 24 televizyonuna ödül
 Erzincan’ın Ulusal TV Kanallarından olan Kanal 24 Televizyonu GAP Gazeteciler Birliği tarafından bu yıl 12. düzenlenen GAP Oskarları yarışmasında En Başarılı Televizyon Kanalı ödülüne layık görüldü. Yayına girdiği günden bu yana yörelerin tüm alanlarda tanıtımına katkı sağlayan Kanal 24 Televizyonu birçok televizyon kanalı arasında ödüle layık görüldü.

GAP Gazeteciler Birliği Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Kanal 24 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Aktaş’ı tebrik ederek yörelerin vizyonu, sosyal ve kültürel hayatı ile turizm potansiyelinin uluslararası boyutlarda tanıtımının birçok katkısının olduğunu ifade etti. Ödül töreni ise 11 Nisan Cumartesi günü Adıyaman’da düzenlendi. GAP Gazeteciler Birliği’ne teşekkür eden Kanal 24 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Aktaş, kısıtlı imkanlara rağmen yayın hayatlarını sürdürdüklerini ifade ederek, yakın zamanda HD yayına geçeceklerini ve Haber ağırlıklı olarak yayın yapılacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER