banner393

Kördüğüm yine birinci

‘Kördüğüm’, Perşembe (21 Nisan ) akşamı ekrana gelen 16. ve yeni bölümü ile yine zirvede yer aldı. Milyonların büyük bir beğeniyle izlediği ‘Kördüğüm’, TNS ölçümlerine göre A/B SES kategorisinde günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

Kördüğüm yine birinci
Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği, ‘Kördüğüm’ün, 21 Nisan Perşembe günü yayınlanan 16. bölümü, A/B SES kategorisinde yüzde 4.42 rating ve yüzde 12.79 izlenme payı ile birinci oldu.
Dostluk ile düşmanlığın, aşk ile nefretin, kin ile affedişin iç içe geçtiği dizi, #sendegidersen hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.
ALİ NEJAT, NAZ’A EVLİLİK TEKLİF ETTİ
Neslihan, Murat’ın Enver Bey’i ve kendisinin de onun için çalıştığını biliyor olmasına şaşırdı, anlattıkları onu korkuttu. Bu bilginin Enver Bey’in canını sıkacağını düşünen Neslihan konuyu Oğuz’a açtı. Yaşadığı şok ile köşkten ayrılmaya karar veren Neslihan, Feyza ile tartışırken kendisini tutamadı ve ona Murat ile birlikte olduğunu söyledi. Feyza, çılgına döndü. Şirket hisselerini bilmeden Murat’a devretmeye hazırlanan Ali Nejat, Feyza’yı Murat’a karşı uyarırdı ama aşktan gözü dönen Feyza ona inanmadı. Ali Nejat’tan etkilendiğini Feyza’ya itiraf eden Naz, büyük bir ikilemde kaldı. Ali Nejat, Naz’a evlilik teklifinde bulundu.
YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DAHA DA ARTIYOR

Naz, Ali Nejat’ın evlilik teklifine ne yanıt verecek? Ali Nejat, Murat’ın sinsi planlarını fark edebilecek mi? Naz’ın hayatında neler olacak? Umut’u neler bekliyor? Perşembe akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘Kördüğüm’ün, 28 Nisan Perşembe akşamı, saat 20.00’de FOX’ta ekrana gelecek 17’inci bölümünde heyecan daha da artacak. Yine, nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

KÖRDÜĞÜM | 17. BÖLÜM | 28 NİSAN PERŞEMBE | 20.00 |FOX

KÜNYE:
YAPIM: ENDEMOL SHINE TÜRKİYE
YAPIMCI: H.HAKAN EREN, GÖKHAN TATARER
PROJE TASARIM: ÖMER FARUK SORAK
DRAMALAR DİREKTÖRÜ: CENGİZ DEVECİ
PROJE KREATİF DANIŞMANI: HÜLYA VURAL
PROJE YAPIMCISI: TEKİN DOĞAN
YÖNETMEN: GÖKÇEN USTA
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: OKTAY BAŞPINAR
HİKAYE TASARIM: YILDIZ TUNÇ
HİKAYE GELİŞTİRME: GRAFI2000 YAZIM EKİBİ
SENARYO: YİĞİT OKAN
MÜZİK: TAMER ÇIRAY

OYUNCULAR:
ALİ NEJAT: İBRAHİM ÇELİKKOL, NAZ: BELÇİM BİLGİN, UMUT: ALİCAN YÜCESOY, NESLİHAN: ROJDA DEMİRER, OĞUZ: MURAT DALTABAN, AYŞEN: AYDA AKSEL, AYHAN: EGE AYDAN, FEYZA: TÜLAY GÜNAL, TARIK: TUĞRUL ÇETİNER, GENCO: FERİT AKTUĞ, GÖKÇE: GÖZDE ÇIĞACI, İBO: TUNCER SALMAN, CAHİDE: SABRİYE KARA, MERT: SERDAR YEĞİN, HASAN: ALİ TUTAL, KAAN: AYBARS KARTAL ÖZSON, MURAT: TEOMAN KUMBARACIBAŞI

ENDEMOL SHINE GROUP HAKKINDA
Dünyanın en büyük bağımsız yapım ve dağıtım şirketi olan Endemol ile, Shine ve CORE Media ‘Endemol Shine Group’ adı altında güçlerini birleştirerek dünyaca tanınmış ‘American Idol’, ‘Big Brother’, ‘Deal or No Deal (Var Mısın Yok Musun)’, ‘Masterchef’, ‘Mr. Bean’, ‘One Born Every Minute’, ‘So You Think You Can Dance (Benimle Dans eder Misin?) ’, ‘The Biggest Loser (Yeni Bir Hayat)’, ‘The Fall’, ‘The Money Drop ( Bir Milyon Canlı Para) ’, ‘Fear Factor’, ’Wipeout’ gibi sektörün en başarılı pek çok dizi ve programının yapım, yaratım ve dağıtımından sorumlu dev bir ‘global içerik üretim şirketi’ haline gelmiş oldu.
"Endemol Shine Group" şirketler ağının yerel operasyon birimleri, 30’u aşkın ülkede, kataloğundaki 600’den fazla dizi, program, dijital ve dijital oyun alanında dünya çapında hasılat rekoruna sahip içeriklerin yaratım, dağıtım ve yapım operasyonlarını sürdürmektedir.

ENDEMOL SHINE TÜRKİYE HAKKINDA
Endemol Shine Group’un yaratıcılığının ve başarısının ardında yer alan en önemli faktörlerden biri, dünyanın dört bir yanında kendi yapım şirketleri ile faaliyet göstermesidir. Bu sayede yerel televizyon piyasalarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, bununla birlikte tüm dünya trendlerini yakından takip ederek, yarattığı programların diğer ülkelerde de uygulanabilmesini sağlamaktadır. Bir ülkede başarılı olan programın başarısı bu sayede diğer ülkelere de yansıtılmaktadır. Endemol Shine Group Türkiye kurulduğu 2008 yılından bu yana birçok başarılı yapıma imza atmıştır. Bu yapımların arasında, ‘Eşimle Başım Dertte’, ‘Aşkın Gözü Kördür’, ‘3-2-1 Pişir’, ‘Anlaşma’, ‘XXS’, ‘101’, ‘Film Gibi’, ‘Bence Benim Annem’ gibi programların yanı sıra, Türk Televizyonlarına son dönemde damgasını vurmuş, ‘Canlı Para’, ‘Eyvah Düşüyorum’, ‘Var Mısın Yok Musun’, ‘Wipeout’, ‘FearFactor’, ‘Star Akademi’, ‘Benzemez Kimse Sana’, ‘Big Brother Türkiye’ gibi programlar ile ‘Paramparça’, ‘Kördüğüm’, ‘Kış Güneşi’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Sevdam Alabora’ dizileri başta olmak üzere adından söz ettiren büyük bütçeli yapımlar yer almaktadır.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER