banner377

AK Parti Erzincan Merkez İlçe Kongresi'ne doğru

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, merkez ilçe kongresinin 11 Kasım'da yapılacağını söyledi.

AK Parti Erzincan Merkez İlçe Kongresi'ne doğru

AK Parti Erzincan Merkez İlçe Kongresi'nin 11 Kasım'da yapılacağı bildirildi.

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, merkez ilçe kongresinin 11 Kasım'da yapılacağını söyledi.

Kemah ve Üzümlü ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra merkez ilçe kongresini gerçekleştireceklerini ifade eden Şireci, şöyle konuştu:

"Bizler göreve gelmeden önce Refahiye, İliç, Kemaliye ilçe başkanlıkları seçimleri tamamlanmıştı. Görevi devraldıktan sonra 14 Ekim'de Tercan kongremizi gerçekleştirdik. Daha sonra 22 Ekim’de ise Çayırlı ve Otlukbeli ilçe seçimlerini gerçekleştirdik. Kısmet olursa kasım ayının dördünde de Kemah ve Üzümlü kongrelerimizi yaparak ilçe kongrelerimizi tamamlamış olacağız. 11 Kasım'da inşallah merkez ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Yapılacak olan kongrelerin öncelikle ilçelerimize, daha sonra ilimize ve tabi ki ülkemize hayırlı olmasını diliyorum."

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrucu davut
Doğrucu davut - 13 ay Önce

Adam Malatyalı, Erzincan da il başkanı. Memleket né hale geldi. Erzincanlı birini Malatya'ya götür, amele olmasına bile müsade etmezler.

Doğrucu ahmet
Doğrucu ahmet - 13 ay Önce

İnsanların başarılı olmalarına balta vurma çabalarınız neden ister Malatyalı ister erzurumlu ne farkeder yıllarca Erzincan’a hizmet vermiş bir insan hayatıyla kişiliği ile doğru düzgün bir insan kendisi önemli olan bu değilmi Erzincanlı birisi oldu ama hiçbir şekilde verim alınmadı diyelim peki ozaman ne diyeceksiniz bizim memleketin insanıydı ama olsun bağırımıza bastık ne yaparsa yapsın kabul mü diyeceksiniz acaba insanları memleketleriyle dini Dili ırkıyla yargılama yapmayı bırakın lütfen bu zihniyetlerinizden arının!!!

SIRADAKİ HABER