banner393

AK Parti Erzincan’da Seçim Çalışmalarına İki Koldan Devam Ediyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, seçime az bir süre kalması ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Erzincan’a gerçekleştireceği ziyaret dolasıyla seçim çalışmalarına şehirde iki koldan devam ediyorlar.

AK Parti Erzincan’da Seçim Çalışmalarına İki Koldan Devam Ediyor

Erzincan’da merkezde ki esnafları iki koldan AK Parti Erzincan il teşkilatı ile birlikte gezen AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır esnafla, vatandaşlarla iç içe olarak, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla 13 Haziran’da gerçekleşecek miting ve iftara davet ettiler.

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Süleyman Karaman açıklamasında; “13 Haziran Çarşamba günü Türkiye’nin ve Erzincan’ın gururu Başbakanımız Binali Yıldırım memleketi Erzincan’da hemşehrilerine seslenecek.

Bizler Erzincan ve Türkiye için gecemizi gündüzümüze kattık. Esnafımızı ziyaret etmeye  vatandaşlarla hasbihal etmeye devam ediyoruz. 13 Haziran Çarşamba günü Cumhuriyet Meydanında saat 18.00’da gerçekleşecek olan miting ve belediye önündeki iftarımıza, Erzincan’a yakışır bir şekilde Başbakan Binali Yıldırım’ı sevgi ve coşkuyla karşılamaya tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Şehri bir diğer koldan gezen AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Burhan Çakır ise miting ve iftar davetini yineleyerek Erzincan’da birlik ve beraberliğin kazanacağı bir 24 Haziran seçimi yaşanacağını belirtti.

Gerçekleşen ziyaretlere Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan Eski Belediye Başkanı Yüksel Çakır, AK Parti Erzincan Merkezi İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ve parti teşkilatı katıldı.

YORUM EKLE