banner393

Erzincan CHP ve MHP il başkanları aday adaylığı için istifa etti

Erzincan'da, CHP ve MHP il başkanları, Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti.CHP İl Başkanı Ayhan Doğan ile MHP İl Başkanı...

Erzincan CHP ve MHP il başkanları aday adaylığı için istifa etti

Erzincan'da, CHP ve MHP il başkanları, Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti.

CHP İl Başkanı Ayhan Doğan ile MHP İl Başkanı Bekir Aksun, milletvekili aday adayı olmak için bulundukları görevlerden istifa ettiklerini açıkladı.

Doğan, yaptığı açıklamada, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak milletvekilli seçimi öncesinde aday adayı olmak için yasal zorunluluk gereği partideki görevinden istifa ettiğini belirterek, "Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun." dedi.

MHP İl Başkanı Aksun da 27. Dönem Milletvekili Seçimi için partisine milletvekili aday adayı başvurusunda bulunabilmek için görevden istifa ettiğini dile getirerek, "Yapılacak seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." ifadesini kullandı.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eski mhpli
Eski mhpli - 11 ay Önce

Baskan hayirli olsun demiyoum. Nedeni bahceli oldu surece mhp ye oy yok

SIRADAKİ HABER