banner370

Erzincan'da Çalışma Süreleri 3 Ay Daha Uzatıldı

Ak Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle çalışma süreleri uzatılması hakkında açıklamada bulundu.

Erzincan'da Çalışma Süreleri 3 Ay Daha Uzatıldı

 Ak Parti Erzincan MilletvekiliSebahattin Karakelle çalışma süreleri uzatılması hakkında açıklamada bulundu. Karakelle açıklamasında "Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında 6 ay süreyle çeşitli kurum ve kuruluşlarda geçici olarak görevlendirilen 1555 personelin çalışma süreleri 3 ay uzatılmıştı. Şimdi ise bu uzatmadan faydalanamayan 645 çalışanımızın da süresi 3 ay uzatılmıştır. Çalışanlarımıza hayırlı olsun.

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çeşitli okullarında çalıştırılmak üzere 73 güvenlik personeli 9 ay süre ile görevlendirilecektir.

Müracaatlar 13 Ekim 2017 akşamına kadar Erzincan İŞKUR İl Müdürlüğüne başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Gerek çalışma sürelerinin uzatılmasında ve gerekse İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadro tahsis edilmesinde büyük emekleri olan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu’na hemşehrilerim adına şükranlarımı arz ederim"dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap parmaksızoğlu
Serap parmaksızoğlu - 10 ay Önce

Herşey çok güzel 6 aylık çalışma 9 aya uzatıldı buraya kadar çok güzel arakık 18 de iş bitiyor acaba iş bitimi işsiz kalacak bu kadar insan ne olacak. Bana küçük bir açıklama yapacak var mı.

gokhan
gokhan - 10 ay Önce

acaba bu 6 ay calışan ve süresi uzatılmayan cıkış alan kişiler yeniden işemi başlacaklarmı

beşir
beşir - 10 ay Önce

artık bu adamdan bıktık.yeter. seni görmek istemiyoruz.

SIRADAKİ HABER