banner352

Yedikleri kaba işemek böyle oluyor herhalde !

Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesinde idari işlerden sorumlu Müdür Yardımcısı olan ve aynı zamanda bağlı bulunduğu Sağlık Sen İl temsilciliğini görevini yürüten H. İbrahim İçoğlu uygulamaları ile kafa karıştırdı.

Yedikleri kaba işemek böyle oluyor herhalde !

Sağlık Bakanlığı tarafından sözleşmesi yenilenmeyerek yakın zamanda görevine son verilen ancak ani bir kararla tekrar sözleşmesi yenilenerek görevine geri dönen Sağlık Sen İl Temsilcisi H. İbrahim İçoğlu hastane yönetiminde Müdür yardımcısı olarak görevine devam etti.

Hem Yönetici Hem Sendikacı

Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari Mali İşlerden sorumlu Müdür Yardımcılığı görevini yürüten H. İbrahim İçoğlu yönetimle birlikte önemli bazı kararlara imza atmasına rağmen aynı anda kendisine bağlı temsil ettiği sendika üyelerinin haklarını savunmaya çalışması tepkilere neden oldu.

H. İbrahim İçoğlu bir taraftan yönetici olarak hastanedeki uygulamalara imza atmaya devam ederken sanki bu uygulamaların sorumluluğunun kendisinde olmadığını basın açıklamalarıyla göstermesi çelişkilere beraberinde getirirken başta sendikasına bağlı birçok üye ile farklı çevrelerden tepkiler almasına neden oldu.

Simitleri Elde Kaldı

Son olarak Hastanede çıkan yemeklerin kötü olmasını gerekçe göstererek sendikasına bağlı sağlık çalışanları ile bu durumu bugün yemek yemeyerek protesto eden İçoğlu hastane önünde yaptıkları basın açıklamasına katılımın ise düşük olması dikkatlerden kaçmadı.  

Çalışanlar Yemeklerden Memnun

Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık çalışanlarına yönelik her altı ayda bir düzenli bir şekilde yapılan ankette Erzincan Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesinde 650 çalışandan 19 nun yemeklerden memnun olmadığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah Başkan Ahhh
Ah Başkan Ahhh - 2 yıl Önce

ah başkan ahhh. neredesin. ortalık iki yüzlü ve riyakarlar ile doldu. ibo zorlarda müdür yardımcısı olursa morgun yanında bir oda veririm gider oturu diyenler sözleşmesini imzalıyor, sendika arkasında olsun diye ibonun yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazanlar başkanlık keyfi sürüyor. firmacılarla sürekli dışarıda ciğer köfte döner yiyenler pisliklere kulak tıkıyor. her taraf çirkeflik ve sahte yüzlerle dolu. ahhh başkan ahhh

kadir ünal
kadir ünal - 2 yıl Önce

ne alaka adam sonuna kadar haklı asıl siz yandaşsınız

Önden Döner Arkadan Kadayıf
Önden Döner Arkadan Kadayıf - 2 yıl Önce

buyrııın buyrııın buyrııın. döner kebaaap. cigeerr, küftee. başkan sen ne alırdın arkadan

Simitci
Simitci - 2 yıl Önce

arada bir simit satılmasın mı? simitçilerde insan değil mi? belki başkan simitçi fırını açmıştır. sendika bu, istedikleri olursa susar, istediklerini almakta zorlanırlarsa eylem yaparlar. nadir başkanı idari işler başkanı yaparlarsa düzelir tüm sorunlar iboloş başkanıda mali başkan yaparlar sıkıntı kalmaz.

SIRADAKİ HABER