banner360

Ak Parti Erzincan İl Teşkilatı kongreye mi gidiyor ?

Ak Parti Erzincan İl Teşkilatı kongreye mi gidiyor ?

AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut düzenlediği basın toplantısında hafta sonu Ankara’da yapılan AK Parti 2. Olağanüstü kongresini değerlendirdi. Başkan Bulut, Gazeteci Selçuk Özdemir’in Ak Parti İl Teşkilatı’da kongreye mi gidiyor sorusuna sert cevap vererek, ‘‘Biz Siyaseten ve Ticareten İl Başkanı Olmadık, bu görevi Allah Rızası için yapıyoruz, partimin çalışmalarına engel oluyorsam görevi de bırakmaya hazırım’’ şeklinde cevap verdi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

Kınamayınız Kınadığınız Şey Başınıza Gelmedikçe Ölmezsiniz.(Tirmizi,kıyamet,53)

Hz.Abdullah İbnu Ömer anlatıyor
* Bir gün Resûlullah minbere çıkıp yüksek sesiyle şöyle nidâ etti
Ey diliyle müslüman olupda kalbine iman nüfuz etmemiş olan münafıklar. Müslümanlara eza vermeyin, onları kınamayın, kusurlarını araştırmayın. Zira, kim müslüman kardeşinin kusurunu araştırırsa, ALLAH da kendisinin kusurlarını araştırır. ALLAH kimin kusurunu araştırırsa, onu, evinin içinde insanlardan gizli bile olsa rüsvay eder *

Reisimizi ve AK Partimizi vaktiyle ajanlık, Amerikan uşaklığı ve menfaat partisi şeklinde niteleyenler şimdi at gibi hizmet ediyor. Kimsenin yanına kalmaz, musaya yakupa makamlar hiiiç kalmaaaz.

Vurur Masaya Bulutanesi
Vurur Masaya Bulutanesi - 2 yıl Önce

O ne vuruşlar öyle. Sanki milletin tepesine tepesine indiriyor adam. Kızmaya gerek yok, bu makamlarda olanlar öfkesine hakim olacak. İl başkanlığını yapanlar hep Allah rızası için yaptığını söyledi ama Belediye Başkanlığına yürüdüler. Sen il başkanı olmasan imar işlerin ve diğer meseleler bu günki gibi kolay çözülürmüydü, güldürme bizi müteahhit başkan, ya gideceğini anladın vurur oldun masalara yada çıkış yapmak için racon kesiyorsun. vurursa sana bitanesi, alırsın dersini başkanlık heveslisi!!!

ÇÖZÜM KONGRE
ÇÖZÜM KONGRE - 2 yıl Önce

Erzincan AK Parti Kongreye gitmeli. Hısım, akraba, yeğen, komşu, çalışan ve medikalcilerden oluşan yönetimin yerine Erzincanın meselelerine duyarlı halkın içinden insanlar gelmeli. Güle güle BULUTİSTAN

YILDIRIM
YILDIRIM - 2 yıl Önce

Başbakana yakışır il teşkikatı olmalı. Masaları yumruklayan değil insanları kucaklayan teşkilat lazım Erzincana. Güle güle toz bulutu.

AKiLLi
AKiLLi - 2 yıl Önce

hısım akrabalarını bir yerlerde makam sahibi yapıp müteahhitlik işlerini kolaylaştıran il başkanı istemiyor bu memleketin insanı. Binali YILDIRIM'a şimşek gibi il başkanı gerek.

Ahmet yılmaz
Ahmet yılmaz - 2 yıl Önce

Orhan Bulut dava adamı milli görüşten gelen tek siyasetçi,28 şubat sürecinde bu davada ne zorluklar çektiğini herkes bilir.Ticaret konusuna gelince Orhan Bulut ihtiyacı yok herkes maddi durumunu biliyor.

Neslihan Apaydin
Neslihan Apaydin - 2 yıl Önce

Ankara da bizzat ben şahit oldum stand açılmış ve memleketimizin tulum peynirinin reklamı yapılıyordu...Bizler Erbakan hocadan bu yana hizmet eden dava neferleriyiz...Menfaat gözetmeksizin her koşulda dogrunun yaninda oluruz...Dogrulara sadakat yaraşır görede ikram...

SIRADAKİ HABER