banner370

Ak Parti esnaf gezilerine devam ediyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Dr. Talha Erol Durmaz, Av. Serkan Bayram ve Teşkilat mensupları seçim çalışmalarına esnaf gezileriyle devam ediyor.

Ak Parti esnaf gezilerine devam ediyor
Erzincan esnafının istek ve önerilerini dinleyen AK Parti Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz ve Av. Serkan Bayram’a Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, Ak Parti Genlik Kolları Başkanı Murat Güler ve partililer eşlik etti. Seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Erzincan Milletvekili adayları ve Teşkilat üyeleri, şehir merkezinde esnaf ziyaretleriyle halkla buluşmaya devam ediyor. Milletvekili Adayı Dr. Talha Erol Durmaz "Esnaflarımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni ile 2de2 yaparak esnaflarımıza teşekkür ziyaretlerimizde olacaktır” sözlerine değindi. Diğer aday Av. Serkan Bayram ise;”Erzincan en iyi hizmetleri hak ediyor, AK Parti Erzincan’da 2de2 yaparak tarih yazacaktır. Ben ve Talha Bey İnşallah seçildiğimiz taktirde Erzincan’ımıza büyük hizmetler edeceğiz. AK Parti’ye ve Erzincan’a yakışan 2'de 2 yapmaktır bunun için var gücümüzle çalışacağız.”ifadelerini kullandı.
Bu arada AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz ve Av. Serkan Bayram, 26 Nisan Pazar günü saat: 16:00’da Dörtyol Cumhuriyet meydanında, Başbakan Davutoğlu’nun ve İstanbul Milletvekili adayı sanatçı Uğur Işılak’ın katılımı ile gerçekleşecek olan mitinge Erzincan halkını davet etti.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER