banner352

Ak Parti Kuruluşunun 14’ncü Yıldönümü Gururla Kutluyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Talha Erol Durmaz 14. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ak Parti Kuruluşunun 14’ncü Yıldönümü Gururla Kutluyor
AK Parti Erzincan Milletvekili Talha Erol mesajında"14 Ağustos 2001 tarihinde kurularak siyasi hayatına başlayan Adalet ve Kalkınma Partisinin(AK Parti) 14’ncü kuruluş yıldönümü sebebiyle kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Erzincan Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz, Kurucu Genel Başkan ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 yıl önce başlattığı bu şanlı yürüyüşün 13 yılını iktidarda olmanın gurubu ile bu günlere gelindiğini vurguladı.
“14 Ağustos 2001 tarihinden önce Türkiye'nin her kesiminden, her bölgesinden insanlarımızın yarından umutlarının kesildiği bir günde ismini belirleyerek, tabelalarını asan AK Parti, gönüllere taht kurmuş, gelecek yarınlar için bir umut olmuştur.” diyen AK Parti Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz, AK Parti, kurulduğu günden itibaren mazluma arka çıkan, yetimi koruyan, komşusu açken tok yatmayı kınayan, yardımlaşmayı ve paylaşmayı en büyük erdem sayan katılımcı bir geleneğe sahip ve aile yapısı güçlü, genç, dinamik bir toplumsal dokusu olan Türkiye’yi ayağa kaldırmak ve Aziz Milletimizin bahtını açmak için başlatılan hizmet yolculuğunda gece gündüz demeden tüm teşkilatları bu yolda çalışmalarını sürdürmektedir.

AK PARTİ BÜTÜN TÜRKİYE'Yİ KUCAKLAYAN BİR PARTİDİR

AK Parti’nin Türkiye’yi kucaklayan bir parti olduğunu belirten Durmaz, AK Parti olarak kurulduğumuz 14 yıl, iktidara geldiğimiz 13 yıldan beri milletimizin başını öne eğdirmedik. Yaptığımız hizmetlerle milletimizin güvenine mazhar olduk. AK Parti, dünyadaki en kurumsal teşkilatlanma yapısı olan partilerden biridir. Özellikle kadın teşkilatı en güçlü olan ve kadın üyesi en fazla olan bir partidir. Ayrıca gençliği geleceğin yönetimine hazırlayan, motive eden en güçlü partidir. Teşkilat eğitim programları uygulamasıyla kadrolarını zinde tutmaya gayret eden örnek bir partidir. AK Parti İktidarı tüm bu yönleriyle tarih yazmıştır. AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımız olmasını sağlayan Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na minnet ve şükranlarımızı arz ediyor, partimizin 14. Kuruluş Yıl Dönümünün Teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Aziz Milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER