banner352

Ak Parti Milletvekili Adayları Gazetemizi ziyaret etti

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut 13 Şubat Gazetesi Sahibi Selçuk Özdemir’i Ziyaret Ettiler.

Ak Parti Milletvekili Adayları Gazetemizi ziyaret etti
Erzincan Ak Parti Milletvekili adayları Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram ve Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut ve parti yöneticileri 13 Şubat Gazetesini ziyaret ederek Gazetemiz sahibi Selçuk Özdemir ile sohbet ettiler.Ziyaret hakkında bir açıklama yapan Sebahattin Karakelle “1 Kasım’da yeni bir seçim olacak. Ümit ediyoruz ki 1 Kasım seçimleri ülkemiz için, Erzincan’ımızı için. Bunun dışında gönül coğrafyamızda gerçekten zulüm gören, her gün ölümle burun buruna gelen komşu ülkelerimiz ve diğer Müslüman ülkeler var. Onların hepsi yüzünü Türkiye’ye döndü. 1 Kasım seçimleri ülkemiz için 78 milyonumuz Kürtüyle, Türküyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Alevisiyle, Sunnisiyle ne kadar önemliyse o coğrafya için o kadar çok önemli. Biz Erzincan olarak ta hamd olsun tüm kadrolarımızla 13.5 yıldır elimizden geldiği ölçüde hizmet etmeye çalıştık. Basın mensupları bizim gücümüze güç kattı. Hemşehrilerimizi bilgilendirdiniz, bizi uyardınız. Eğer Erzincan’da bir başarı elde edilmişse basın mensuplarının büyük katkısı vardır. İnşallah bu seçim sürecinde de, biz şuna talibiz; biz bütün siyasi partilerin adaylarına başarılar diliyoruz. Araçlarımız ayrı olsa da amaçlarımız birdir. Erzincan’da Erzincanlı hemşehrilerimize hizmet etmektir. Onlarında gayesi budur. Takdir Allah’tan teveccüh hemşehrilerimizden. Ama biz şunu ifade ediyoruz, biz Erzincan’a, ülkemize hizmete talibiz kadrolarımızla. Bu seçim o kadar çok önemli bir seçim ki, Erzincan’ın geleceğini birlikte şekillendireceğiz. Ülkemizin birlikteliğini, bu seçim ülkenin istikrarı ve huzuru için çok önemlidir”dedi

                Selçuk Özdemir ise ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Milletvekili Adayları Sebahatin Karakelle, Serkan Bayram ve beraberindekilere teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER