banner360

AK Partili Karakelle'den AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü mesajı

Ak Parti 21.22 ve 24 Dönem Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü sebebiyle mesaj yayınladı

AK Partili Karakelle'den AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü mesajı
Sebahattin Karakelle'nin mesajı şöyle; "Türkiye’nin ve Milletimizin taleplerinden doğan, muhafazakar ve demokrat bir kimlikle ülke siyasetine giren Adalet ve Kalkınma Partisinin Kuruluşunun 14.yılını idrak ediyoruz.

Ak Parti, Ülkenin büyük ideallerini bir an olsun unutmayanların partisi olarak, kurulduğundan bugüne kadar 14 yılda hizmet siyasetinin adresi olmuş , olmaya da devam etmektedir.


Milleti Yaşat ki Devlet Yaşasın anlayışını kendisine şiar edinen AK Parti, Kuruluşundan bu güne , buYüce Milletin en büyük serveti olan gönül bereketinden beslenmiştir.Geçen 14 yılda Ak Parti iktidarıyla vesayetçi siyaset,devleti toplumdan ayıran tefrikacı vehizipçi anlayış milletin eliyle tasfiye olmuş,Ülke sağlam bir iradeye kavuşmuştur.İşte o irade 14 . kuruluş yılını idrak ettiğimiz Ak Partidir.

Ülke insanımızın aynı ortak değerler ve hedefler etrafında kuvvetlendiğinde neleri başarabileceğini son 14 yılda bir kez daha ekonomik ve sosyal hayatta gösterebilmiştir.


Ülkenin geçmişten gelen en zor problemleri çözülmüş , ekonomi güçlenmiştir. Merkez Bankası döviz rezervleriyle yatırımcıya güven vermeye devam ediyor. Mazlum milletlerin yanında olma, sözü edilen değil sözü dinlenen ülke olarak, Türk’ün ve Türkiye Cumhuriyetinin vakarına yakışır “ Büyük ülke” imajı artık dünyada konuşulmaya başlanmıştır.Son yıllarda büyük gelişim ve değişim kaydeden ülkemizde AK Parti Milletimizin temel değerlerinin, birlik ve beraberliğinin en güçlü temsilcisi olmaya devam edecektir.Bu birliktelik bütün şer odaklarının faaliyetlerine rağmen terör belasının da üstesinden gelecek sonunda akl-ı selim başarılı olacaktır.

Gelecek nice 14 yıllar da da bu ülkenin bütün şarkılarını bütün türkülerini birlikte söyleyeceğiz, Birbirimize Yunus Emre’nin diliyle konuşacağız.


Hacı Bektaşi Veli’nin , Mevlana’nın, Mehmet Akif’in gönül zenginliğini taşıyarak, güzel şeye layık bu ülke ve milleti yücelteceğiz.


Nice AK Yıllara"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER