banner360

Bakan Yıldırım ve Bakan Şahin Erzincan'a Geliyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile İç İşleri Bakanı İdris Naim Şahin, Pazar günü yapılacak olan AK Parti Erzincan İl Kongresi’ne katılmak üzere Erzincan’a geliyor.

Bakan Yıldırım ve Bakan Şahin Erzincan'a Geliyor.
  İki bakan bin kişilik Erzincan Polis Meslek Yüksek Okulu yeni binasının ve Taksim Mahallesi’nde yaptırılacak olan toplu konutların temelini atacaklar.AK Parti Erzincan İl Başkanlığı’nın Olağan İl Kongresi 29 Nisan Pazar günü 13 Şubat Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Kongreye Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İç İşleri Bakanı İdris Naim Şahin ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel’de katılması planlanıyor. Kongrede aday olmayacağını açıklayan AK Parti İl Başkanı Salih Eğinlioğlu, AK Parti Merkez İlçe Eski Başkanı Cemalettin Başsoy’un yapılacak olan seçime tek aday olarak katılacağını belirterek tüm Erzincan halkını kongreye davet etti.
Kongrenin ardından Yanlızbağ Yerleşkesi PMYO kampüsünde temeli atılacak olan bin kişilik polis meslek yüksek okulu binasının temelini atacak olan iki bakanın daha sonra Taksim Mahallesi’nde TOKİ tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yaptırılacak olan konutların temel atma törenine katılacaklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER