banner370

Binali Yıldırım'a Erzincan'da şok tepki! Bizim neyimizi beğenmediniz?

Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle'nin abisinin cenazesine katılmak üzere memleketi Erzincan'a gelen Binali Yıldırım'a Aday adaylarının bazılarından sitem var.

Binali Yıldırım'a Erzincan'da şok tepki! Bizim neyimizi beğenmediniz?
 Erzincan'da Ak Parti il  Başkanlığını ziyaret eden Erzincan eski Milletvekili, eski ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'a aday adaylarından sitem dolu açıklamalar geldi. Erzincan'da çalışıp çabalayan aday adaylarının hiç birinin en azından 2. sıra adaylığı için gösterilmemesi sebebiyle stemlerini ileten aday adayları, "bizim kusurumuz neydi?" sorusunu Yıldırım'a yöneltti. Parti il Başkanlığında yapılan görüşmede bizim kusurumuz neydi sorularına muhatap olan Bakan Yıldırım cevaben konuya herhangi bir müdahalesinin olmadığını söylediği, olanlara kendisinin de anlam veremediğini anlattığı söyleniyor.

Adayların son dakikaya kadar üst kurulun önünde olduğunu söylediği öne sürülen Yıldırım'ın 2. aday konusunda neyin dikkate alındığını bilmediğini ifade ettiği öğrenildi.

Aynı konuyla ilgili olarak kendisinin de bir önceki seçimlerde yer değişikliği yaşadığını belirten Binali Yıldırım'ın 2 numaradaki adayın neden Erzincan'a yönlendirildiğini bilmediğini belirttiği öğrenildi.

Bu konuşmalar sırasında İstanbul'dan 2. Bölge aday adayı iken Erzincan 2. Sıra milletvekili adayı gösterilen Avukat Serkan Bayram'ın da aynı ortamda bulunduğu, Bayram'ın konuşulanlardan rahatsız olmaması için kendisinin tenzih edildiği de öğrenilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eda
eda - 3 yıl Önce

bulut ve başsoy erzincan da ak partiyi bitirecekler demedi deme

bekir
bekir - 3 yıl Önce

Erzincan sahipsiz yazik ama erzincan bunun hesabini sorar emin olun

bulut-kalbur as
bulut-kalbur as - 3 yıl Önce

Duyun bu tepkiyide istifa eden ayip yazik bu memlekete yiyici adamlar

kavakyolulu erdem
kavakyolulu erdem - 3 yıl Önce

bu millet koyun

adnan çelik
adnan çelik - 3 yıl Önce

Fanatik AK PARTİLİ olmama rağmen dayatma yaptıkları için Oy vermiyeceğimi belirtirim duyarlı erzincanlılarında benim gibi düşündüklerinden eminim

ekrem sanli
ekrem sanli - 3 yıl Önce

Bu millet uyuyor kendilerine hizmet edeni degil tanimadigi kisileri secer yazi cok yazik hala uyuyorlar

yusuf
yusuf - 3 yıl Önce

bu işler sırayla degil parayla sırtını agaya ver gerisi kolay

beybağı
beybağı - 3 yıl Önce

bak kardeş, yıllardır bu cümleyi duyuyorum "erzincan sahipsiz" kim gelipde çalışmaya koyulsa hemen ağır eleştiri.bundan kurtulmamız lazım.


SIRADAKİ HABER