banner360

CHP Erzincan İl Başkanlığına Ayhan Doğan Seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi 10. Olağan İl Kongresi özel bir salonda partililerin katılımı ile yapıldı. İl Başkanlığı için iki adayın yarıştığı kongrede Ayhan Doğan Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Başkanlığına seçildi.

CHP Erzincan İl Başkanlığına Ayhan Doğan Seçildi
Cumhuriyet Halk Partisi 10 Olağan Kongresine CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, CHP Erzincan eski öillet vekili Erdoğan Özyalçın, CHP ilçe başkanları, parti delegeleri ve davetliler katıldı. Divan Başkanlığına seçilen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil yapılacak olan kongrenin Erzincan'a ve CHP'ye hayırlı olmasını dileyerek Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan 10. Olağan İl Kongresini açtı. Kongrede faaliyet raporlarının okunması, delegelerin ve partililerin konuşması ve adayların kendilerini tanıtmalarının ardından parti tüzüğü gereği Çarşaf Liste olarak seçime gidildi.
Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan 10. Olağan İl Kongresi resmi olmayan sonuçlara göre 167 delegeden 162 si oy kullanırken İsmail Arslan 43 delegenin oyunu alırken Ayhan Doğan ise 93 delegenin oyunu alarak İl başkanlığına seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER