banner352

Erzincan AK Parti Gençlik kolları çalışmalara hız verdi

Ak Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler ile AK Parti MYK Üyesi Abdulbari Çelik, İlçelerde gelerek partili gençlerle buluşmaya devam ediyor.

Erzincan AK Parti Gençlik kolları çalışmalara hız verdi
 Ak Parti Erzincan  İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler ile AK Parti MYK Üyesi  Abdulbari Çelik, İlçelerde  gelerek partili gençlerle buluşmaya devam ediyor. Son olarak  İliç  Ak Parti İlçe Teşkilat Binası’nda İliç Gençlik Kolları Başkanı Harun Bozkurt ile  İliç'li partililerle biraya gelen  Başkan Güler, Kasım ayı başında yapılacak seçimi değerlendirdi. 1 Kasım seçimleri çalışmasına hız vererek, köylere ve ilçe merkezine  zaman zaman Gençlik Kolları Yönetimi ile zaman zamanda Milletvekili Adaylarıyla  birlikte çalışmalarına son hız devam ediyor.

Bizlerde, milletin iradesinin sandığa yansıması için var gücümüzle çalışıp, Yeni Türkiye yolunda istikrarın sürmesini sağlayacağız

Erzincan'da 2 milletvekilliği kazanmak için gece gündüz çalıştıklarını belirten Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler "7 Haziran seçimleri sonrasında Ak Partimiz yine birinci parti olmayı başarmıştır. Ama iktidar olmak için yeterli oy oranına ulaşamadığı için, millet tekrardan bu kutlu davanın emanetçisi olan Ak Parti'ye 1 Kasım'da yetki verecektir. Bizlerde, milletin iradesinin sandığa yansıması için var gücümüzle çalışıp, Yeni Türkiye yolunda istikrarın sürmesini sağlayacağız. Rabbimin izniyle Erzincan'da 2 milletvekilliğn ikisinide alacağız. Erzincan olarak bunu hak ediyoruz. Terörü bitirecek ve istikrarı yeniden sağlayacak olan tek parti AK Parti’dir. Aziz milletimiz 1 Kasım’da AK Parti çatısı altında birlik olacaktır. 1 Kasım günü milletimizin desteği ile yeniden tek başına iktidar olarak yatırımlara ve hizmetlere devam edeceğiz. Gençlik kolları olarak her zaman çalıştık çalışmaya devam ediyoruz. 1 Kasıma kadar durmadan aydınlık yarınları inşa etmek üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz bu yola ülkemizin istikrarını yeniden kazanmak, ülkemizin istikbalini kurtarmak için girdik. Halkımızın derdiyle dertlenmeye devam edeceğiz, kapı kapı gezeceğiz.  Her bir genç kardeşimizin eline dokunacağız. Ortadoğu’nun hamisi, ümmetin sancağı olan Türkiyemiz, bu imtihandan da başarı ile sıyrılacaktır. Bize düşen görev, Milletvekili Adaylarımı Av.Serkan Bayram'a, Sebahattin Karakelle'ye  Bakanımız Binali Yıldırım'a Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmaktır. Ak Parti Erzincan  Gençlik Kolları olarak dün olduğu gibi bu günde  bize durmak yok. “Ya Allah Bismillah” dedik  ve yola devam ediyoruz. çalışmalarımızı her gün arttırarak devam ediyoruz. Biz AK Parti Gençliğine güvenen Dünya Lideri  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güvenini boşa çıkarmayacağız" dedi.

Ak Parti kucaklayıcı bir partidir

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler," ''Seçim sandığından istediğimiz sonuç çıkmadı diye milletimize küsecek durumda değiliz. AK Parti iktidarı, herkesi çatısı altında toplayan, her görüşten insana kucak açan, tabanına kulak veren bir partidir. Ak Parti kucaklayıcı bir partidir. Bizim liderimiz bugüne kadar hiçbir ayrımcılığa prim vermedi, milletini din, dil, ırk bakımından ayırmadı, insan odaklı siyaset üretti. Ak Parti’nin gençleri olarak bizler de, "Beraber yürüdük biz bu yollarda" dediğimiz insanlarla yeniden dirilişin yürüyüşünü yapacağız. Bizler küskün değiliz, umutsuz değiliz. Aksine daha güçlüyüz. Kaybettiğimiz hiçbir şey yok. Bayram temizliği vakti gelmiştir. Şapkamızı önümüze alıp nerelerde hata yaptığımızı düşüneceğiz ve çözüm üreteceğiz. 12 yıllık Ak Parti iktidarıyla, ülkemizin geldiği refah seviyesinin korunmasından yanayız. İçerde ve dışarıda bu kadar fazla düşmanı olan bir ülkeyi kendi insanı yalnız bırakamaz. Biz bu sancağı yere düşürmeyeceğiz. Vakit, küskünlük vakti değildir, vakit; Ak Parti’ye gönül kırgınlığı olan milli iradenin gönlünü alma vaktidir. Seçmen bizim gibi düşünmeyebilir, dünyaya bizim penceremizden bakmayabilir. Herkesin görüşüne ve kararına saygı duymak zorundayız. Şimdi, “Biz nerede hata yaptık?” sorusunu sorma vaktidir. Şimdi kendimize çeki düzen verme vaktidir. Teşkilatlar olarak, şahıslar olarak hepimizin hataları olabilir. Hepimiz bu tablodan gerekli sonucu çıkarmak zorundayız.. '' dedi.

 Terörü bitirecek ve istikrarı yeniden sağlayacak olan tek parti AK Parti’dir

Türkiye’nin hassas bir dönemden geçtiğine vurgu yapan Başkan Güler, "Türkiye’nin bölgesinde güçlü olmasını istemeyen iç ve dış odaklar, ülkemizin istikrarına ve milletimizin huzuruna çelme takma istemektedir. Terörü bitirecek ve istikrarı yeniden sağlayacak olan tek parti AK Parti’dir. Aziz milletimiz 1 Kasım’da AK Parti çatısı altında birlik olacaktır. Çünkü aziz milletimiz, ülkemizde istikrarlı ve huzurlu günleri özlemiştir. AK Parti dışında bu ülkeyi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracak vizyona sahip başka bir parti yoktur” diye konuştu.

Zaman birlik zamanıdır

Erzincan  halkının bugüne kadar AK Parti’ye büyük bir teveccüh gösterdiğine de işaret eden Başkan Güler, "Erzincan  halkı partimize gösterdiği teveccühle bizi her zaman onurlandırmıştır. İnşallah İlimizde  1 Kasım’da yüzde 70’in üzerinde oy oranı bekliyoruz. Erzincan'da  olduğu gibi tüm Türkiye’de aziz milletimiz terör olaylarının bu güzel ülkenin geleceğine yönelik olduğunu 7 Haziran’dan sonra çok daha iyi görmüştür. Bu ülkenin sırtını teröre yaslayanlarla ve sırtını teröre dayayanlarla işbirliği yapanlarla istikrarı sağlayamayacağı apaçıktır. Gezdiğimiz  tüm yerlerde halkımız yeniden AK Parti demektedir. İnanıyorum ki 1 Kasım’da AK Parti büyük bir oy patlamasıyla yeniden tek başına iktidar olacaktır.. Zaman birlik zamanıdır" şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER