Erzincan'da Binlerce AK Partili Büyük Zaferi Kutladı

1 Kasım Genel Seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre, Erzincan’da 2 Milletvekili çıkaran AK Partili çok sayıda vatandaş zaferi kutlamak için sokaklara döküldü.

Erzincan'da Binlerce AK Partili Büyük Zaferi Kutladı
AK Parti bugün yapılan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde, resmi ve kesin olmayan sonuçlara göre, Erzincan’da 75 bin 468 oy alarak 2 milletvekili kazandı. AK Parti Erzincan Belediye Başkanlığı önünde toplanan partililer Erzincan’da 2 milletvekili kazanmanın sevincini kutladı. AK Partililer Belediye önünde ellerindeki Türk bayrakları ve AK Parti bayrakları ile sevinç gösterisinde bulunan binlerce vatandaşlar sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti lehine sloganlar atarak zaferi kutladı.

AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile AK Parti’den Milletvekili seçilen Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram AK Parti’nin zaferini kutlayan partililere birer konuşma yaparak teşekkür ettiler.

AK Partililer 2 milletvekili coşkusunu Erzincan caddelerinde araç konvoyları ile kornalar çalarak kutlamalarına devam etti. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER