banner377

Karakelle ve Bayram Terörü Lanetledi

Ak Parti Erzincan Milletvekili Adayları Sebahattin Karakelle ve Av.Serkan Bayram Ankara Tren Garı önünde gerçekleştirilen terör eylemine ilişkin mesaj yayınladılar.

Karakelle ve Bayram Terörü Lanetledi
Ankara Tren Garı önünde gerçekleştirilen terör eylemine ilişkin mesaj yayınlayan Ak Parti Milletvekili adayları  Sebahattin Karakelle ve Av.Serkan Bayram yaptıkları ortak yazılı açıklamada "Ankara’da yapılan ve 86 vatandaşımızın ölümüne,180 vatandaşımızın yaralanmasına sebep olan menfur saldırıyı lanetle kınıyoruz.
Yapılan bu saldırı sadece miting alanına gidenlere karşı değil, ülkemizin bütününe karşı yapılmış bir saldırıdır. Her fikir ve düşüncedeki 78 milyon insanımıza , devletimize , yapılmış bir saldırıdır.

Bu saldırının acısını yüreğinde hissetmeyen hiçbir vatandaşımız yoktur bu nedenle terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimiz için 3 günlük yas ilan edilmiştir.

Terörün dini ,milliyeti , ırkı , kültürü yoktur unutmayalımki terörden medet umanlar bir gün mutlaka terörün çirkin yüzüyle başbaşa kalacaklardır.

Hiçbir meşruiyet zemini olmayan teröre karşı , yaşadığımız bu elim saldırıya karşı ülke olarak tek vücut olma zamanıdır.

Şehitlerimiz için başsağlığı , yaralılarımız için acil şifalar diliyoruz.

Yüce milletimizin başısağolsun."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER