Mahalle Meclisine Yoğun İlgi

Erzincan Belediyesi Mahalle Meclis Toplantılarına devam ediyor. Kızılay mahallesinde düzenlenen 21. mahalle meclisine vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Mahalle Meclisine Yoğun İlgi

 İnönü İlköğretim Okulunda gerçekleşen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, başkan yardımcıları ve belediye yöneticileri ile katılırken, Mahalle Muhtarı Hakan Sudaş, İnönü İlköğretim Okulu Müdürü Recep Demir ve çok sayıda mahalle sakini toplantıya iştirak etti.

Mahalle sorunlarının tek tek masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü. Özellikle kentsel dönüşüm kapsamında olan mahallenin imar durumu ve geleceğinin tartışıldığı program boyunca başkan Çakır ve ekibi mahallenin geleceğinin ne olacağına ait sorular ile muhatap oldular.

Belediye Başkanı Yüksel Çakır da, bu güne kadar yürütülen 2 kentsel dönüşüm projesinin 2.sinin sona ermek üzere olduğunu vurgulayarak, bu projelerde kimsenin mağdur olmadığını, Kızılay Mahallesinin de bir gün kentsel dönüşüme muhatap olması halinde, mahallelinin hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER