banner352

Milletvekili Serkan Bayram'a En İyi Çıkış Yapan Siyasetçi Ödülü

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram en iyi çıkış yapan siyasetçi ödülünün sahibi oldu.

Milletvekili Serkan Bayram'a En İyi Çıkış Yapan Siyasetçi Ödülü

İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi anlamlı bir geceye ev sahipliği yaptı. İstanbul Takipte haber sitesi tarafından düzenlenen Alanında İz Bırakanlar ödül törenine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Hasan Turan, Hurşit Yıldırım, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Okyay, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı İffet Polat ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede, gelecek vadeden yılın en iyi çıkış yapan siyasetçisi ödülüne Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram layık görüldü.  Serkan Bayram, STK çalışmalarıyla, İstanbul teşkilatlarındaki çalışmaları, Erzincan spor yönetimi, 2011 İstanbul vekil adaylığıyla başlayan çalışmaları ve 2015 Haziran ayında yapılan genel seçimlerde az bir oy farkıyla Erzincan'da Milletvekilliğini kaybettikten sonra 1 Kasım seçimlerinde yeniden aday olarak Milletvekilliğini kazanmasından dolayı bu ödüle layık görüldüğü bildirildi. 

Bayram ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada; " Beni bu ödüle layık gören İstanbul Takipte İnternet Medyamıza teşekkür ediyorum. Bu şarkı burada bitmez dedik ve Milletimize hizmet etmeye devam ettik. Sizlere Erzincanlı hemşerilerimin selamını iletiyorum, hiç şüpheniz olmasın Erzincan İstanbul'u Takipte." İfadelerini kullandı. Bayram'a ödülünü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş verdi.  Kısa bir konuşma yapan Ataş, “AK Parti Türkiye için bir şanstır. AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’de nasıl ki her alanda bir değişim, dönüşüm milletimizin desteği ve duası ile sağlandıysa, inanıyorum ki önümüzdeki süreçte de bu destekler ve dualar ile bu değişim ve dönüşüm inşallah devam edecektir” diye konuştu. Gecenin diğer ödüllerini ise; Basın ve Vakıf alanında verdiği hizmetlerden dolayı İhlas Holding Kurucusu merhum Enver Ören’e verilen ödülü, İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Okyay aldı. Basın dalında bir diğer ödül ise Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan’a verildi. Kapan ödülünü AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır’dan aldı. Gecede siyaset, sivil toplum örgütü ve spor alanlarında başarılara imza atan isimlere ödülleri verildi. 

Erzincan Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER