banner352

Saadet Partisinden merkez ilçe kongiresi

Erzincan Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada Milli Görüşün Türkiye temsilcisi olan Saadet Partisi Erzincan Merkez ilçe 4. Olağan kongresi 08 Nisan 2012 Pazar günü Erzincan Kültür Merkezinde saat 10.00 da yapılacaktır.

Saadet Partisinden merkez ilçe kongiresi
Kongreye  Prof.Dr Necmettin Erbakan‘ın  mahdumu Saadet Partisi GİK üyeleri Dr. Fatih Erbakan ile Trabzon Araklı Eskimez Belediye Başkanı Ümit Çebi  ve  Sabahattin Tokgöz’ün katılacağı kongremiz tüm halkımız davetlidir.

Erzincan ve Türkiye için hayırlara vesile olacağını inandığımız bu kongremizin devamında Erzincan İl kongresi yapılacaktır.

Türkiye’nin geleceğinden  ümitvar olmadığımızı için Milli Görüşü benimseyen ve Lider Türkiye olmayı arzu eden tüm hemşerilerimize kapımız açık olduğunu açıklarken , geleceğin BÜYÜK TÜRKİYESİ için Tüm insanlığın saadet ve selameti için Saadet Partisi çatısı altında beklemekteyiz.

Mazlumun sesi, Zalimin düşmanı . Hakça bölüşmenin merkezi . Yeniden Büyük Türkiye ,Yeniden Büyük Dünya için . el ele  gönül gönüle olmak üzere  Şimdi SAADET DİYOR  kamu oyuna saygılarımızla sunuyoruz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER