banner352

Talha Erol Durmaz'ın Binali Yıldırım Rahatsızlığı

Bugün ulusal medyada Erzincan'ın gururu Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına aday olacağı söylentileri bomba gibi düşerken AK Parti Erzincan Milletvekili Talha Erol Durmaz'ın paylaşımları kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Talha Erol Durmaz'ın Binali Yıldırım Rahatsızlığı

Gerek Erzincan'a yaptığı yatırımlar gerekse her platformda Erzincan'ın reklamını yapıp sahip çıkan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına getirileceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Haberin Erzincan’da heyecanla karşılanmasının ardından gözler Partinin Erzincan’daki temsilcilerine çevrildi. Binali Beyin Genel Başkan adayı olacağı söylentilerinin arttığı saatlerde AK Parti Erzincan Milletvekili Talha Erol Durmaz’ın sosyal medyada ki profil resmi ve sms yoluyla paylaştığı mesaj ise dikkat çekti.

BİNALİ YILDIRIM'I İSTEMİYOR MU?

Milletvekili Durmaz’ın paylaşımlarıyla Erzincan’lı Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkanlık adaylığından rahatsızlık duyması AK Parti Erzincan seçmenlerinin tepkisine yol açtı. Birçok partili bu paylaşımların ardından Erzincan Milletvekilinin "Binali Yıldırım'ı İstemiyor mu?" sorusu aklına geldi. Konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Milletvekili Durmaz'a tepkiler ise çığ gibi büyüyor.

İşte Talha Erol Durmaz’ın paylaşımları;

CEP TELEFONLARINA GELEN SMSSOSYAL MEDYA PROFİL FOTOĞRAFI VE MESAJI


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ya bu adam mı vekil
ya bu adam mı vekil - 3 yıl Önce

rahatsızlığı gidecek olması binali bey gelirse bybyby talhaaaaaa
orhan-ergan-talha a.ş yıkılacak

akp li
akp li - 3 yıl Önce

eğerki bu talha aday olursa akp ye oyyyyyyyyyyyyy yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

RTE
RTE @akp li - 3 yıl Önce

seni̇n ak parti̇li̇ oluşun i̇smi̇ni yanliş yazmandan belli̇. önce parti̇ni̇n adini öğren akp deği̇l ak parti̇. ve seni̇n gi̇bi̇ menfaatçi̇leri̇n de oyuna i̇hti̇yacimiz yok. bnm nemalanacağim aday olursa oy veri̇ri̇m olmazsa oy vermem. si̇zi̇n karakterdeki̇ i̇nsanlarin oyuna i̇hti̇yacimiz yok!!!!!!

Ak Partili
Ak Partili - 3 yıl Önce

bu gün bakan beyi satanlar yarın erzincanı da satar lütfen il başkanı orhan bulut ve yönetimi istifa edin

aydın karabulut
aydın karabulut - 3 yıl Önce

yaw bir erzincanli bundan nasil rahatsizlik duyar ben anlamadim eğer vekil binali beyden rahatsızsa binali beyin erzincan için yaptıklarına bakıp gurur duyması lazım yok sa erzincanlı olmasından şüphe ederim

Neslihan
Neslihan @aydın karabulut - 3 yıl Önce

neden mi rahatsizlik duyar cevap t. erol durmaz oz be oz erzincanli degilde odan gumushaneli

hümeyra
hümeyra - 3 yıl Önce

bu davanın içindeki burhan çakır beyi aday göstermeyip te dışardan parti ile alakası olmayan talha beyi aday yapıp ankara ya yolar sanız tabi ki binali reisten rahatsız olur.artık binali bey bu şahsı silmesinin zamanı erzincan için 2-0 zamanı

RTE
RTE @hümeyra - 3 yıl Önce

burhan çakir kendi̇ni̇ bi̇ti̇rdi̇ i̇l başkani i̇ken. tuvaletçi̇ni̇n bi̇le yeri̇ni̇ deği̇şti̇rmeye maydanoz oldu. mi̇lli̇ eği̇ti̇mdeki̇ müdürler hep karginli oldu. önce dön bi̇ kendi̇ne bak el i̇nsaf!!!!

anti ergan
anti ergan - 3 yıl Önce

t.erol durmaz erzincanın değil erganın vekili gelsin paracıklar ergana

osman çalık
osman çalık - 3 yıl Önce

nerden anladınız rahatsız olduğunu

akp li
akp li - 3 yıl Önce

dr. talha neden yıllarca 61 plakalı arabayla 5 yıl dolandın hani seni erzincan sevdan 24 yapmadın

RTE
RTE @akp li - 3 yıl Önce

erzi̇ncanin bütün si̇yasetçi̇leri̇ de 34 ve 06 plakali araçla dolaniyor. bunlar da mi erzi̇ncan sevdalisi deği̇l. bakiş açisina bak ya plaka i̇le bunu nsl bağdaşlaştiriyosunuz!!!! basi̇tleşmeyi̇n üzeri̇ni̇ze güldürmeyi̇n


SIRADAKİ HABER