banner352

Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü'nden Büyük Başarı

23-26 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılan Turkey Junior International 2015 Badminton Turnuvası’na Türk Telekom Erzincan Spor Kulübü sporcuları damgasını vurdu.

Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü'nden Büyük Başarı
  23-26 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılan Turkey Junior International 2015 Badminton Turnuvası’na Türk Telekom Erzincan Spor Kulübü sporcuları damgasını vurdu. 8 ülkeden 208 sporcunun katıldığı turnuvada, Türk Telekomlu sporcular 4 altın 2 gümüş ve 2 adet bronz madalya kazandı. 


Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü, badmintonda alt yaş kategorilerinde aldığı başarılı sonuçlara bir yenisi daha ekledi. 23-26 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılan Turkey Junior International 2015 Turnuvası’nda Türk Telekom Erzincan Spor Kulübü sporcuları 4 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. 


8 ülkeden toplamda 208 sporcunun katıldığı turnuvada Erzincan Türk Telekom Kulübü 13, 15 ve 19 yaş kategorilerinde toplam 12 badmintoncu ile mücadele etti. 13 yaş kategorisinde çift bayanlar kategorisinde mücadele eden Cansu Erçetin ve Yasemin Bektaş altın madalyayı kazanırken, Cansu Erçetin karışık çiftlerde üçüncülüğü elde etti.


Türk Telekom sporcuları 15 yaş kategorisinde ise turnuvayı 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile tamamladı. Görkem Ergincan tek bayanlarda altın madalya kazanırken, çift bayanlarda ise Ece Başakın ile birlikte gümüş madalyanın sahibi oldu. Bir diğer altın madalya ise karışık çiftler kategorisinde Mehmet Yılmaz ve Ece Başakın’dan geldi. Karışık çiftler kategorisinde Semih Başakın ve Gökçen Ergincan ikinci olurken, çift erkekler kategorisinde Semih Başakın ve Mehmet Yılmaz bronz madalya aldı.


19 yaş grubunda ise Bengisu Erçetin ve Nazlıcan İnci çift bayanlarda ikinci olurken,  Dilara Subaşı ise karışık çift bayanlar kategorisinde üçüncü oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER