banner352

Erzincanlı Badmintoncular Peru’ya gidiyor…

Ankara’da yapılan Badminton Milli Takım seçmelerinde Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü badmintoncuları Nazlı Can İnci ile Bengisu Erçetin Peru’da yapılacak Dünya Gençler Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Erzincanlı Badmintoncular Peru’ya gidiyor…
Ankara’da yapılan Badminton Milli Takım seçmelerinde Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü badmintoncuları Nazlı Can İnci ile Bengisu Erçetin Peru’da yapılacak Dünya Gençler Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.1997-1998 ve 1999 doğumlu sporcular ile 2000 ve 2001 doğumlu olan Nazlı Can İnci ile Bengisu Erçetin Bursa, Ankara ve Erzincan’dan katılan sporcular ile 3 kategoride mücadele ederek Milli Takıma seçilerek 6 bayan sporcu arasına girmeyi başardılar.
Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü badmintoncuları 16-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Slovenya’nın Mirna kentinde yapılacak olan Dünya Gençler Puan Turnuvası’na katılacak.
Başarılı badmintoncular buradaki turnuvası sonrasında da 4-11 Kasım 2015 tarihleri arasında Peru’da yapılacak olan Dünya Gençler Badminton Şampiyonası’na hareket edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER