banner360

Erzincanlı Kayakçılar Milli takım kampında

Erzincanlı kayakçılar, Kayaklı koşu A Milli takımı hazırlık kampına çağrıldılar.

Erzincanlı Kayakçılar Milli takım kampında
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Erzincanlı kayakçılar, Kayaklı koşu A Milli takımı hazırlık kampına çağrıldılar. Türkiye Kayak Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu A Milli Takımı hazırlık kampı 25 Ağustos – 8 Eylül 2016 tarihleri arasında Erzurum/Palandöken’de yapılacak.

Söz konusu kampa Erzincan’dan 1 Antrenör ve 1 sporcu davet edildi. Kayaklı Koşu A Milli takım antrenmanlarına Erzincan’dan Antrenör olarak Sebahattin Oğlağo katılırken, sporcu olarak ise Hamza Dursun bu kampa Erzincan adına dahil oldu.

YILDIZLAR TAKIM ANTRENMANLARINDA ERZİNCANLI SPORCULAR

Türkiye Kayak Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Yıldızlar takım antrenman kampına Erzincan’dan 3 sporcu katılıyor. 24 Ağustos – 10 Eylül 2016 tarihleri arasında Erzurum/Palandöken’de yapılacak olan antrenman kapına Erzincan’dan sporcu olarak Bayram Toplu, Erdal Korkmaz ve Esranur Akpınar katılıyor.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, A Milli takımı kampına katılan antrenör ve sporcu ile Yıldızlar antrenman kampına katılan 3 sporcumuza başarılar diledi.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER