Kurumlar tasarruf için e-imzaya yöneldi

Dijital dönüşümün hayatımızda daha çok yer aldığı günümüzde, rekabet şartlarının giderek daha yoğunlaştığını ve kurumların maliyet tasarrufu sağlayan çözümlere hızlı bir şekilde yöneldiğine dikkat çeken E-GÜVEN İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü Ayşegül Tüzün, “Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de teknolojiye yatırım yapan şirketler, rekabete birkaç adım önde başlıyor.

Kurumlar tasarruf için e-imzaya yöneldi
Dijital dönüşümün hayatımızda daha çok yer aldığı günümüzde, rekabet şartlarının giderek daha yoğunlaştığını ve kurumların maliyet tasarrufu sağlayan çözümlere hızlı bir şekilde yöneldiğine dikkat çeken E-GÜVEN İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü Ayşegül Tüzün, “Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de teknolojiye yatırım yapan şirketler, rekabete birkaç adım önde başlıyor. Signtific’in mevcut uygulamalara entegre edilmesi ile kurum içinde banka ödeme talimatları, izin formları, bordro işlemleri gibi yaygın kullanımı bulunan İK süreçlerinin yanı sıra, kamu kurumları ile olan iletişimde ihtiyaç duyulan imzalama çözümleri ve projeleri tamamen elektronik ortama taşınmış oluyor. Böylece kurumlar hâlihazırda kullandıkları uygulamaları kullanmaya devam ederek iş akışlarını kesintiye uğratmıyor. Yeni bir sistem alımı, sisteme mevcut içeriklerin yüklenmesi, yeni sistemin eğitimler ile personel arasında yaygınlaştırılması gibi zorluklarla karşı karşıya kalınmadığı için zaman ve bütçe kayıplarının önüne geçiliyor. Elektronik ortama taşınan iş süreçleri, kullanıcılara zamandan ve mekandan bağımsız kolay iş yapma olanağı sağlıyor. Signtific ile iş süreçlerinin hızlı ve güvenilir olmasını mümkün kılarak, kurumların kendi işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Yönetim ve iletişim giderlerinin azalmasını sağlayan ürünümüz ile güvenli bilgi akışına olanak sunuyoruz.” dedi.

Muhasebeden finansa, İK’dan bayilik sistemine her alanda kullanılıyor

Ölçek bağımsız tüm işletmelere hitap eden ve ihtiyaca uygun özelleştirilme avantajıyla dikkat çeken Signtific, banka ödeme talimatları gibi muhasebe ve finans süreçlerinde, insan kaynaklarında, bayi iletişiminde, sipariş süreçlerinde, Doküman Yönetim Sistemi ve ERP uygulamaları üzerinden e-imza onaylarında ve toplu imzalamalarda tercih ediliyor. Çözüm, web uygulamalarına da kolayca entegre edilebiliyor. Signtific, Türkiye’de kullanılan elektronik imza uyumlu bütün akıllı kartları otomatik tanıyıp çalışabilmesinin yanı sıra mobil imzayı da destekliyor. Sadece tarih ve saat bilgisine ihtiyaç duyulan projelere de yasal olarak geçerli olan zaman damgası entegre edilebilmesine olanak sağlayan ürün, Türkiye ile birlikte Kıbrıs regülasyonlarına da uygun bir çözüm olmasıyla öne çıkıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER