banner377

2'nci Kez Baba Olmaya Hazırlanan Genç İşletmeci Fenalaşıp Öldü (2)

İmam BABANIN EN ZOR GÖREVİ İzmir'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nin imamı Adem Uran'ın küçük oğlu olan ve rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede serum tedavisi yapılıp taburcu edildikten sonra fenalaşarak hayatını kaybeden kafe işletmecisi 31 yaşındaki Halit Uran'ın İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'nda yapılan otopsisi tamamlandı.

2'nci Kez Baba Olmaya Hazırlanan Genç İşletmeci Fenalaşıp Öldü (2)
İmam BABANIN EN ZOR GÖREVİ

İzmir'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nin imamı Adem Uran'ın küçük oğlu olan ve rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede serum tedavisi yapılıp taburcu edildikten sonra fenalaşarak hayatını kaybeden kafe işletmecisi 31 yaşındaki Halit Uran'ın İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'nda yapılan otopsisi tamamlandı. Cenazesi yakınlarına teslim edilen talihsiz işletmecinin otopsisinde, kesin ölüm nedeni belirlenemediği öğrenildi. Çevresinde sevilen bir kişi olan ve ölümüyle ailesiyle yakınlarını yasa boğan Halit Uran'dan alınan örneklerin detaylı olarak inceleneceği, yapılacak testlerin ardından ölüm nedeninin netlik kazanacağı bildirildi.

İLK KEZ BABA OLACAKTI

Daha önce bir çocuğu olduğu belirtilen Halit Uran'ın, çocuğunun olmadığı ve eşi Hande Uran'ın 8 aylık hamile olduğu bildirildi. Baba olmanın sevincini yaşayamadan ve evladını göremeden hayatını kaybeden Halit Uran için babasının da görevli olduğu Beşikçioğlu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Başbakan Ahmet Davutoğlu çelenk gönderirken, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir İl Müftüsü Ramazan Muslu, Halit Uran'ın ailesi, yakınları ve yüzlerce kişi katıldı. Çocuğunu kucağına alacağı günü beklerken eşinin ölüm haberiyle sarsılan Hande Uran ve genç işletmecinin yakınları uzun süre tabutun başında gözyaşı döktü.

EN ZOR GÖREV

Camide ilk olarak, doğal yollarla hayatını kaybeden Cemil Toksöz'ün cenaze namazı kılındı. Ardından güçlükle ayakta durabilen imam Adem Uran, İl Müftüsü Muslu ile cemaatin önünde saf tuttu. Oğlunun cenaze namazını kıldıran Adem Uran, dualar etti. Müftü Muslu'nun konuşması sırasında, acılı baba oğlunun tabutuna başını yasladı. Helallik alınmasının ardından Halit Uran'ın tabutu cenaze aracına taşındı. Genç işletmeci, Doğançay Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER