banner377

Alacak Tartışmasında Bacaklarından Vuruldu

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde otomobil kiralama firması sahibi Volkan Aydın, alacak nedeniyle tartıştığı Yalçın Yeşilyurt'u tabancayla bacaklarından vurarak yaraladı.

Alacak Tartışmasında Bacaklarından Vuruldu
Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde otomobil kiralama firması sahibi Volkan Aydın ile Yalçın Yeşilyurt alacak nedeniyle tartıştı. Otomobilin parasını ödemeyen Yeşilyurt tabancayla bacaklarından vurarak yaraladı.

OTOMOBİL BORCUNU ÖDEMEYİNCE TARTIŞMA ÇIKTI

Olay, Gölcük Turgut Sayın Caddesi üzerindeki bir otoparkın yanında saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre Layçın Yeşilyurt, Volkan Aydın'dan bir otomobil aldı. Yeşilyurt otomobilin parasını ödemeyince Aydın ile aralarında tartışma çıktı.

BACAKLARINDAN VURDU

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine tabancasını çıkartan Aydın, Yeşilyurt'un bacaklarına 4 el ateş etti. Çok sayıda kişinin gözü önünde meydana gelen olayda Yalçın Yeşilyurt kanlar içersinde yere yığıldı. Sağlık ekiplerinini ilk müdaheleyi yaptığı Yeşilyurt, hastanaye kaldırıldı. Volkan Aydın ise olay yerinden kaçtı. Polis saldırı ile ilgili soruşturma başlattı. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER